Griekspoor heeft geen spierschade, maar is nog niet veel wijzer
MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft vrijdag op het masterstoernooi van Madrid geen spierschade opgelopen, zo is diezelfde avond gebleken in een Spaans ziekenhuis. De nummer 2 van Nederland keert terug naar Nederland voor nader onderzoek.
"Verdere onderzoeken in Nederland zijn nodig. Maar alles, zoals de spieren, is in orde. Dus we weten nog niet veel meer, het is een kwestie van afwachten", zei coach Kristof Vliegen. Na het weekend zal Griekspoor in Nederland verder onderzocht worden, aldus de Belgische coach.
Griekspoor (26), de nummer 36 van de wereld, gaf vrijdagmiddag op tegen de Spanjaard Jaume Munar. De Nederlander ging bij een mislukte volley door zijn rechterenkel en verliet ondersteund door zijn tegenstander en met een van pijn vertrokken gezicht de baan.
Op 10 mei begint het masterstoernooi van Rome. Daarvoor heeft Griekspoor zich nog niet afgemeld. Op zondag 28 mei gaat Roland Garros van start.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
21 minuten geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
7 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
12 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geleden