Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor en Van de Zandschulp wel verder in dubbelspel

Griekspoor en Van de Zandschulp wel verder in dubbelspel

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp hebben op de Australian Open de tweede ronde bereikt in het dubbelspel. De Nederlanders, die in het enkelspel al in de eerste ronde waren gestrand, waren in drie sets te sterk voor de Australiër Christopher O'Connell en de Rus Roman Safioellin: 6-4 3-6 6-3.

Griekspoor en Van de Zandschulp pakten in de openingsset de break in de negende game waarna Van de Zandschulp met zijn service setwinst veiligstelde. In de tweede set was er een vroege break op de opslag van Griekspoor. Het Nederlandse duo knokte zich terug naar 3-3, maar verloor de set. Een break in de zesde game van de derde set, na een dubbele fout van O'Connell, leidde de zege in. Griekspoor serveerde de partij niet veel later uit.

De volgende tegenstanders van Griekspoor en Van de Zandschulp zijn Jamie Murray en John Peers. Het Brits/Australische koppel is als twaalfde geplaatst.

Voor Arantxa Rus eindigde het vrouwendubbeltoernooi in de eerste ronde. Samen met de Amerikaanse McCartney Kessler verloor ze van Kristina Mladenovic en Zhang Shuai. Het Frans/Chinese koppel, als negende geplaatst, won in drie sets: 5-7 6-3 7-5.

Meer uit Sport

Van Klinken: tweede keer zilver bij kogelstoten fenomenaal knap

BIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken bereikte in de finale van het kogelstoten bij de EK atletiek in Birmingham precies wat ze voor ogen had: een medaille en een persoonlijk record. De vreugde was groot. "Ik heb helemaal niets negatiefs te vertellen over deze wedstrijd", zei ze na afloop in het Alexander Stadium.

7 uur geleden
Schilder wint goud, maar denkt dat ze nog steeds de slechtste is

BIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder beheerst momenteel het kogelstoten. Ze is wereldkampioene, stootte als eerste atlete in veertien jaar over de 21 meter en kroonde zich in Birmingham voor de derde keer op rij tot Europees kampioene, maar zelf denkt ze dat ze nog steeds de slechtste is. "Ik kan daar niets aan doen, het hoort een beetje bij mijn voorbereiding. Ik maak mezelf klein om mezelf te beschermen tegen de druk", vertelde ze na afloop van de finale, waarin ze verreweg de beste was.

9 uur geleden
Weer brons voor gemengde estafetteploeg op EK atletiek

BIRMINGHAM (ANP) - De Nederlandse estafetteploeg op de 4x400 meter gemengd heeft op de EK atletiek in Birmingham een bronzen medaille veroverd. De vier lopers waren Jonas Phijffers, Lieke Klaver, Terrence Agard en Myrte van der Schoot.

10 uur geleden
Abdi Ali met zesde plaats beste Nederlander in finale 5000 meter

BIRMINGHAM (ANP) - Mahadi Abdi Ali heeft verrassend sterk gelopen in de finale van de 5000 meter op de EK atletiek in Birmingham. De 30-jarige atleet eindigde als zesde in 13.17,17 en was daarmee de beste van de drie Nederlanders in het veld. Tim Verbaandert werd tiende in 13.23,23.

10 uur geleden
Derde EK-goud Schilder bij kogelstoten, weer zilver Van Klinken

BIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder heeft voor de derde keer op rij de Europese titel veroverd bij het kogelstoten. De Volendamse atlete (27) won op de EK atletiek in Birmingham het goud met een afstand van 20,73 meter.

12 uur geleden
Steenbergen als snelste naar finale van koningsnummer op EK

PARIJS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich als snelste geplaatst voor de finale van de 100 meter vrije slag op de EK in Parijs. De wereldrecordhoudster tikte aan na 52,44 seconden en verbeterde het kampioensrecord dat ze eerder maandag in de series zwom (52,62).

14 uur geleden
Schilder bereidt zich slapend voor op finale kogelstoten

BIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder bereidt zich in bed voor op de finale van het kogelstoten. "Als ik nu ga liggen, slaap ik", zei de wereldkampioene na de kwalificaties bij de EK in Birmingham.

18 uur geleden