Griekspoor en Van de Zandschulp wel verder in dubbelspel
MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp hebben op de Australian Open de tweede ronde bereikt in het dubbelspel. De Nederlanders, die in het enkelspel al in de eerste ronde waren gestrand, waren in drie sets te sterk voor de Australiër Christopher O'Connell en de Rus Roman Safioellin: 6-4 3-6 6-3.
Griekspoor en Van de Zandschulp pakten in de openingsset de break in de negende game waarna Van de Zandschulp met zijn service setwinst veiligstelde. In de tweede set was er een vroege break op de opslag van Griekspoor. Het Nederlandse duo knokte zich terug naar 3-3, maar verloor de set. Een break in de zesde game van de derde set, na een dubbele fout van O'Connell, leidde de zege in. Griekspoor serveerde de partij niet veel later uit.
De volgende tegenstanders van Griekspoor en Van de Zandschulp zijn Jamie Murray en John Peers. Het Brits/Australische koppel is als twaalfde geplaatst.
Voor Arantxa Rus eindigde het vrouwendubbeltoernooi in de eerste ronde. Samen met de Amerikaanse McCartney Kessler verloor ze van Kristina Mladenovic en Zhang Shuai. Het Frans/Chinese koppel, als negende geplaatst, won in drie sets: 5-7 6-3 7-5.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
3 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
7 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
7 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
8 uur geledenMONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.
8 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.
9 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.
11 uur geleden