Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor en Van de Zandschulp wel verder in dubbelspel

Griekspoor en Van de Zandschulp wel verder in dubbelspel

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp hebben op de Australian Open de tweede ronde bereikt in het dubbelspel. De Nederlanders, die in het enkelspel al in de eerste ronde waren gestrand, waren in drie sets te sterk voor de Australiër Christopher O'Connell en de Rus Roman Safioellin: 6-4 3-6 6-3.

Griekspoor en Van de Zandschulp pakten in de openingsset de break in de negende game waarna Van de Zandschulp met zijn service setwinst veiligstelde. In de tweede set was er een vroege break op de opslag van Griekspoor. Het Nederlandse duo knokte zich terug naar 3-3, maar verloor de set. Een break in de zesde game van de derde set, na een dubbele fout van O'Connell, leidde de zege in. Griekspoor serveerde de partij niet veel later uit.

De volgende tegenstanders van Griekspoor en Van de Zandschulp zijn Jamie Murray en John Peers. Het Brits/Australische koppel is als twaalfde geplaatst.

Voor Arantxa Rus eindigde het vrouwendubbeltoernooi in de eerste ronde. Samen met de Amerikaanse McCartney Kessler verloor ze van Kristina Mladenovic en Zhang Shuai. Het Frans/Chinese koppel, als negende geplaatst, won in drie sets: 5-7 6-3 7-5.

Meer uit Sport

Titelverdedigster Mertens uitgeschakeld op grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Titelverdedigster Elise Mertens is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als derde geplaatste Belgische verloor in twee sets van de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-3 6-3.

1 uur geleden
Rentree Williams in Londen voorbij door afmelding Mboko

LONDEN (ANP) - De rentree van Serena Williams in het vrouwendubbel op het grastoernooi van Queen's is tot een vroegtijdig einde gekomen. Williams' dubbelpartner Victoria Mboko uit Canada heeft zich moeten terugtrekken met een blessure.

1 uur geleden
Neymar traint niet mee, mist vrijwel zeker eerste WK-duel

MORRISTOWN (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt zo goed als zeker bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko. De aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure en hij ontbrak ook woensdag op het trainingscomplex van Brazilië in Morristown, New Jersey.

14 uur geleden
Kogelstootster Schilder grijpt naast derde zege in Diamond League

OSLO (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder heeft na overwinningen in Shanghai en Stockholm geen derde zege kunnen boeken in de Diamond League. De Sportvrouw van het Jaar legde het bij de Bislett Games in Oslo af tegen de Amerikaanse Chase Jackson. Schilder stootte de 4 kilogram zware kogel naar 20,11 meter, goed voor de tweede plaats. Jackson won met een afstand van 20,74. De Canadese Sarah Mitton eindigde in Oslo als derde met een stoot van 19,89 meter.

17 uur geleden
Beijing heeft in 2028 primeur met vier WK's schaatsen tegelijk

BEIJING/TENERIFE (ANP/BELGA) - Beijing krijgt in 2028 een schaatsprimeur. De internationale schaatsunie ISU heeft bepaald dat in de Chinese hoofdstad de wereldkampioenschappen langebaanschaatsen, shorttrack, kunstrijden en synchroonschaatsen tegelijkertijd plaatsvinden. Het is voor het eerst in de geschiedenis dat de vier schaatsdisciplines gezamenlijk in één stad samenkomen voor hun mondiale titelstrijd.

19 uur geleden
Simmons wint vierde etappe Tour Auvergne-Rhône-Alpes

MONTROND-LES-BAINS (ANP) - Quinn Simmons heeft de vierde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes, voorheen het Critérium du Dauphiné, gewonnen. De 25-jarige Amerikaan van Lidl-Trek was in een sprint de snelste van een groep vluchters. In het Franse Montrond-les-Bains bleef hij Finn Fisher-Black (Red Bull-Bora-hansgrohe) uit Nieuw-Zeeland en de Fransman Mattéo Vercher van TotalEnergies op de streep net voor.

20 uur geleden
Coureur Albon brengt eerbetoon aan 'Williams-legende' Mansell

MONTMÉLO (ANP) - Alexander Albon passeert in de komende Grote Prijs van Barcelona-Catalonië Nigel Mansell als coureur met de meeste races voor het Formule 1-team Williams. De Thai beleeft in Spanje zijn 96e start in de auto van Williams, één meer dan de 95 starts van Mansell. Als eerbetoon draagt Albon een replica van de helm die Mansell droeg in het seizoen 1992, toen de Brit de wereldtitel veroverde in een Williams.

21 uur geleden