Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor en Van de Zandschulp weer door in dubbelspel Melbourne

Griekspoor en Van de Zandschulp weer door in dubbelspel Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp hebben op de Australian Open de derde ronde bereikt in het dubbelspel. De Nederlanders, die in het enkelspel al in de eerste ronde strandden, waren in twee sets te sterk voor de Brit Jamie Murray en de Australiër John Peers: 7-5 6-2.

Griekspoor en Van de Zandschulp pakten in de openingsset de break in de elfde game waarna Van de Zandschulp met zijn service setwinst veiligstelde. In de tweede set was er een vroege break op de opslag van Griekspoor, waardoor het Nederlandse duo 2-0 achter kwam. De twee beste tennissers van Nederland wisten meteen terug te breken en wonnen zes games op rij.

Demi Schuurs haalde de derde ronde van het vrouwendubbelspel. Ze had samen met de Amerikaanse Asia Muhammad drie sets nodig om zich te ontdoen van Anna Blinkova uit Rusland en Wu Fang-Hsien uit Taiwan: 6-7 (7) 7-6 (7) 6-3. De 31-jarige Schuurs speelde afgelopen seizoen met de Braziliaanse Luisa Stefani, maar aan die samenwerking is een einde gekomen. De Limburgse dubbelspecialiste reikte in 2021 tot de halve eindstrijd van de Australian Open. Ze heeft in totaal negentien WTA-titels veroverd in het dubbelspel.

Meer uit Sport

Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

2 uur geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

9 uur geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

9 uur geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

10 uur geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

10 uur geleden
Xandra Velzeboer pakt op WK shorttrack zilver op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.

11 uur geleden
TeamNL op negende plaats in medaillespiegel Paralympische Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.

12 uur geleden