Griekspoor en Van de Zandschulp missen kwartfinales in Melbourne
MELBOURNE (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp zijn er niet in geslaagd de kwartfinales te halen in het dubbelspel op de Australian Open. De Portugezen Nuno Borges en Francisco Cabral waren in drie sets net te sterk voor de Nederlanders. De setstanden waren 7-5 (5) 3-6 6-3.
Griekspoor en Van de Zandschulp werden in het enkelspel in de eerste ronde uitgeschakeld.
Specialiste Demi Schuurs strandde in de derde ronde van het vrouwendubbeltoernooi. Samen met haar partner Asia Muhammad uit de Verenigde Staten verloor ze van Miyu Kato en Renata Zarazua. Het Japanse/Mexicaanse koppel won in drie sets: 6-4 5-7 6-1.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
2 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
19 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
1 dag geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geleden