Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor droomt na succes in Rosmalen nu ook van titel in Ahoy

Griekspoor droomt na succes in Rosmalen nu ook van titel in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor droomt van de titel bij het ABN AMRO Open. In Rotterdam plaatste de tennisser zich vrijdagavond voor het tweede jaar op rij voor de halve finales door de Fin Emil Ruusuvuori te verslaan: 7-5 7-6 (4).

De Nederlander legt zich naar eigen zeggen veel druk op. Tegen de Fin voelde hij ook dat anderen veel van hem verwachtten. "Maar ik ben erg gelukkig met mijn optreden vanavond. Ik moest goed serveren en dat lukte. Daarnaast gebruik ik graag de backhandslice tegen deze tegenstander, want hij slaat alles hard", aldus Griekspoor direct na de wedstrijd tegenover de ATP.

De huidige nummer 29 van de wereld speelt graag in eigen land. Vorig jaar won hij al de grastitel in Rosmalen, nu droomt hij van de winst in Ahoy. "Ik ben blij terug te zijn in de halve finale. Spelen in Nederland vind ik geweldig. Het zou geweldig zijn als ik ook hier kan winnen, maar ik geniet nu vooral van elk moment."

Sinner of Raonic

Voor de titel bij het ABN AMRO Open moet hij nog twee wedstrijden winnen. In de halve finales wacht de Italiaanse titelfavoriet Jannik Sinner of de Canadees Milos Raonic. Zij spelen vrijdagavond nog tegen elkaar.

Vorig jaar trof Griekspoor Sinner ook al in de halve finales. Toen ging de Nederlander in twee sets onderuit en verloor Sinner uiteindelijk de finale van Daniil Medvedev.

Meer uit Sport

Ackermann opvolger Groenewegen bij wielerploeg Jayco-AlUla

MELBOURNE (ANP) - Pascal Ackermann zet zijn wielerloopbaan voort bij de Australische ploeg Jayco-AlUla. De Duitse sprinter neemt de plaats in van Dylan Groenewegen, de Nederlander die overstapt naar Unibet Rose Rockets. Ackermann heeft 41 overwinningen op zijn naam staan en komt over van Israel - Premier Tech. Hij heeft een contract voor twee jaar getekend.

1 uur geleden
Tennisster Venus Williams (45) keert terug naar Auckland Classic

AUCKLAND (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams keert op 45-jarige leeftijd terug naar de Auckland Classic. De zevenvoudig grandslamwinnares heeft een wildcard gekregen voor het toernooi dat geldt als voorbereidingstoernooi op de Australian Open.

1 uur geleden
Bol en McLaughlin-Levrone strijden om mondiale titel beste atlete

MONACO (ANP) - Femke Bol is een van de twee genomineerden voor de mondiale titel van beste atlete van het jaar in de categorie baanatletiek. Atletiekfederatie World Athletics maakte bekend dat de Amersfoortse wereldkampioene op de 400 meter horden het opneemt tegen Sydney McLaughlin-Levrone. De Amerikaanse rivale van Bol maakte afgelopen seizoen een succesvolle overstap naar de 400 meter.

14 uur geleden
Titelverdedigster Gauff boekt eerste zege tijdens WTA Finals

RIYAD (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft in Riyad haar eerste overwinning geboekt tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse titelverdedigster was dinsdag in haar tweede duel in twee sets te sterk voor de Italiaanse Jasmine Paolini: 6-3 6-2.

19 uur geleden
Oud-Formule 1-baas Ecclestone: Verstappen wordt wereldkampioen

BERLIJN (ANP) - Voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone twijfelt er niet aan dat Max Verstappen dit jaar nog wereldkampioen wordt. "Ik denk dat Max het weer gaat doen. Hij heeft iets speciaals, een uitzonderlijke kwaliteit", zei de 95-jarige Brit bij het Duitse RTL.

1 dag geleden
Onderzoek: meerderheid Duitsers voor komst Olympische Spelen

BERLIJN (ANP/DPA) - Een meerderheid van de inwoners van Duitsland ziet graag de Olympische Spelen voor de derde keer naar hun land komen. München geniet de voorkeur als organiserende stad. Dat blijkt uit een onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van het tijdschrift Stern.

1 dag geleden
Boksgevecht Paul afgelast om aanklacht tegen tegenstander Davis

MIAMI (ANP/AFP) - Jake Paul, de youtuber die zich heeft omgeschoold tot bokser, zal op 14 november niet vechten tegen Gervonta Davis. Zijn promotor MVP en streamingdienst Netflix hebben het boksduel afgelast, omdat Davis wordt aangeklaagd voor mishandeling van zijn vriendin.

1 dag geleden