Griekspoor dreigt US Open te missen door probleem met visum
AMSTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor dreigt de US Open te moeten missen wegens problemen met zijn visum voor de Verenigde Staten. De nummer 107 van de wereld is voor het eerst rechtstreeks toegelaten tot een grandslamtoernooi.
"Natuurlijk ben ik blij dat ik rechtstreeks ben toegelaten tot de US Open, maar het gedoe over mijn visum is slopend. Soms staat mijn hoofd even niet naar tennis. Eigenlijk gaat het sportief supergoed. Dus deze situatie is gewoon ontzettend shit", zei Griekspoor tegen de NOS.
De 25-jarige Griekspoor verloor eind vorig jaar zijn paspoort, waardoor hij opnieuw een visum voor de VS moest aanvragen. "Dat komt doordat ik in 2015 twee futuretoernooien in Iran heb gespeeld. Sindsdien heb ik voor Amerika een visum nodig", aldus de beste tennisser van Nederland. Hij zou zijn nieuwe visum begin deze zomer in België ophalen, maar de afspraak werd afgezegd wegens de coronamaatregelen.
Griekspoor heeft nog anderhalve week de tijd om zijn visum te regelen. De US Open begint op maandag 30 augustus.
Meer uit Sport
VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.
2 uur geledenVERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.
3 uur geledenVERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.
3 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.
7 uur geleden