Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor door op gravel Marrakech, Van de Zandschulp niet

Griekspoor door op gravel Marrakech, Van de Zandschulp niet

MARRAKECH (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het graveltoernooi in het Marokkaanse Marrakech. De nummer 35 van de wereld ontdeed zich in de tweede ronde in drie sets van de Zweed Elias Ymer: 1-6 6-3 6-4.

Botic van de Zandschulp slaagde er niet in de laatste acht te bereiken. De nummer 31 van de wereld, als derde geplaatst, verloor na een partij van ruim 2,5 uur in drie sets van de Australiër Christopher O'Connell: 7-6 (8) 4-6 0-6.

Griekspoor had het niet gemakkelijk tegen de nummer 157 van de wereld. Hij verloor de eerste set vrij kansloos met 6-1, maar hij richtte zich op en won de volgende twee bedrijven.

Van de Zandschulp

Het was een partij waarin de tennissers elkaar veelvuldig braken. Griekspoor wist zes keer de servicegame van zijn tegenstander af te pakken. In de derde set liep hij uit naar een voorsprong van 4-1, maar liet hij Ymer toch weer terugkomen tot 5-4. Uiteindelijk wist Griekspoor, als vierde geplaatst, de wedstrijd naar zich toe te trekken door zijn eigen opslagbeurt te winnen. In de kwartfinale treft de Nederlander de Spanjaard Roberto Carballés Baena.

Van de Zandschulp kwam in de eerste set met 5-0 achter, maar vocht zich terug en won zelfs de tiebreak. Het betekende niet dat de Nederlander beter ging spelen. In de tweede set werd hij meteen gebroken en kon hij zelf geen break terug forceren. In de derde set ging hij er met 6-0 af.

Meer uit Sport

Nederland op Winterspelen nu op derde plaats in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is op de voorlaatste dag van de Winterspelen in Milaan naar de derde plaats in het medailleklassement gestegen. Dat was te danken aan langebaanschaatsers Jorrit Bergsma en Marijke Groenewoud, die beiden de massastart wonnen.

2 uur geleden
Groenewoud verovert met titel massastart tiende Nederlandse goud

MILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft tijdens de Spelen in Milaan het recordaantal gouden medailles voor Nederland naar tien gebracht. De 27-jarige regerend wereldkampioene bleef in het Milano Speed Skating Stadium in de sprint Ivanie Blondin uit Canada en Mia Manganello uit de Verenigde Staten voor.

2 uur geleden
Atleet Burnet loopt nationaal record op 60 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atleet Taymir Burnet (33) heeft het Nederlands record op de 60 meter indoor verbeterd. In Apeldoorn liep hij naar een tijd van 6,51 seconden, vier honderdsten sneller dan het oude record van Elvis Afrifa.

2 uur geleden
Nederland wint voor het eerst negen keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben voor een record gezorgd. Schaatser Jorrit Bergsma bezorgde TeamNL zaterdag met een zege op de massastart de negende gouden medaille.

2 uur geleden
Bergsma zorgt met titel massastart voor negende goud op Spelen 

MILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Spelen in Milaan met de titel op de massastart Nederland aan een recordaantal gouden medailles op de Winterspelen geholpen. De 40-jarige schaatser bleef na een lange aanval met de Deen Viktor Hald Thorup het peloton voor en liet zijn medevluchter met nog drie ronden te gaan achter.

3 uur geleden
Groenewoud op Spelen net als Kerkhoff naar finale op massastart

MILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft zich bij de Spelen in Milaan gekwalificeerd voor de finale van de massastart. In het Milano Speed Skating Stadium won de regerend wereldkampioene op de massastart haar halve finale. Ook tweevoudig olympisch kampioene Francesca Lollobrigida bereikte de eindstrijd.

3 uur geleden
Schaatsster Kerkhoff op Spelen naar finale op massastart

MILAAN (ANP) - Bente Kerkhoff heeft bij haar debuut op de Olympische Spelen de finale van de massastart bereikt. De 24-jarige schaatsster eindigde als achtste in haar halve finale, waar een plek bij de beste acht nodig was om de eindstrijd te bereiken. De halve finale werd gewonnen door Ayano Sato uit Japan.

3 uur geleden