Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor definitief niet naar tennistoernooi Rotterdam

Griekspoor definitief niet naar tennistoernooi Rotterdam

AMSTELVEEN (ANP) - Tallon Griekspoor doet definitief niet mee aan het ABN AMRO Open. De nummer 2 van Nederland had al laten doorschemeren dat hij mogelijk een trip naar Zuid-Amerika boven het tennistoernooi van Rotterdam en het Europese indoorseizoen zou kiezen.

"Op dit moment is het 50-50. Het is nog niet helemaal duidelijk wat ik in februari ga doen", zei Griekspoor vorige maand over de afweging. De keuze is nu op een reeks graveltoernooien gevallen. "Ik ga een keer wat nieuws proberen en ben heel benieuwd. Ik ben er nog nooit geweest als prof", zei Griekspoor vrijdag tijdens de NK in Amstelveen.

In de periode van het ABN AMRO Open, van 13 tot en met 19 februari, gaat Griekspoor deelnemen aan het ATP-toernooi van Buenos Aires. Op 4 en 5 februari maakt Griekspoor eerst nog zijn opwachting in de Daviscup-ontmoeting met Slowakije. Dat duel wordt op een indoor hardcourtbaan in Groningen gespeeld.

Wereldranglijst

Direct na die ontmoeting vliegt Griekspoor naar Zuid-Amerika, waar hij eerst een week gaat trainen op gravel. Na het toernooi van Buenos Aires worden er ook onder meer toernooien gespeeld in Rio de Janeiro (Brazilië) en Santiago (Chili).

Griekspoor is op de wereldranglijst afgezakt naar plek 95. Hij zou daarom een wildcard nodig gehad hebben om deel te nemen in Rotterdam.

Samenwerking

Eerder deze maand verbrak Griekspoor de samenwerking met coach Raemon Sluiter. Hij heeft nog geen nieuwe coach aangesteld. "Er zijn wat gesprekken gaande en ik heb een aantal coaches in mijn hoofd met wie ik graag zou werken, maar er is nog niets definitief."

Zaterdag neemt Griekspoor het in de halve finales van de NK op tegen Robin Haase.

Meer uit Sport

Verstappen tevreden met eerste podiumplaats in 2026

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.

1 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

1 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

2 uur geleden
Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

5 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

7 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

7 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

9 uur geleden