Griekspoor definitief niet naar tennistoernooi Rotterdam
AMSTELVEEN (ANP) - Tallon Griekspoor doet definitief niet mee aan het ABN AMRO Open. De nummer 2 van Nederland had al laten doorschemeren dat hij mogelijk een trip naar Zuid-Amerika boven het tennistoernooi van Rotterdam en het Europese indoorseizoen zou kiezen.
"Op dit moment is het 50-50. Het is nog niet helemaal duidelijk wat ik in februari ga doen", zei Griekspoor vorige maand over de afweging. De keuze is nu op een reeks graveltoernooien gevallen. "Ik ga een keer wat nieuws proberen en ben heel benieuwd. Ik ben er nog nooit geweest als prof", zei Griekspoor vrijdag tijdens de NK in Amstelveen.
In de periode van het ABN AMRO Open, van 13 tot en met 19 februari, gaat Griekspoor deelnemen aan het ATP-toernooi van Buenos Aires. Op 4 en 5 februari maakt Griekspoor eerst nog zijn opwachting in de Daviscup-ontmoeting met Slowakije. Dat duel wordt op een indoor hardcourtbaan in Groningen gespeeld.
Wereldranglijst
Direct na die ontmoeting vliegt Griekspoor naar Zuid-Amerika, waar hij eerst een week gaat trainen op gravel. Na het toernooi van Buenos Aires worden er ook onder meer toernooien gespeeld in Rio de Janeiro (Brazilië) en Santiago (Chili).
Griekspoor is op de wereldranglijst afgezakt naar plek 95. Hij zou daarom een wildcard nodig gehad hebben om deel te nemen in Rotterdam.
Samenwerking
Eerder deze maand verbrak Griekspoor de samenwerking met coach Raemon Sluiter. Hij heeft nog geen nieuwe coach aangesteld. "Er zijn wat gesprekken gaande en ik heb een aantal coaches in mijn hoofd met wie ik graag zou werken, maar er is nog niets definitief."
Zaterdag neemt Griekspoor het in de halve finales van de NK op tegen Robin Haase.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
59 minuten geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
5 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
10 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geleden