Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekse voetbalcompetitie wordt begin juni hervat

Griekse voetbalcompetitie wordt begin juni hervat

ATHENE (ANP) - De Griekse voetbalcompetitie zal na een pauze vanwege de coronacriris in het weekeinde van 6 en 7 juni weer beginnen. De regering van het Zuid-Europese land heeft woensdag toestemming verleend. De clubs waren er eerder onderling al uitgekomen graag het seizoen te willen uitspelen.

De Super League gaat verder met de play-offs om de titel waaraan de beste zes ploegen deelnemen. Olympiakos was riant koploper toen de competitie werd stilgelegd. Voor de andere acht teams is er ook een nacompetitie, terwijl er ook nog drie bekerduels op de agenda staan.

Eerder gingen onder meer de competities in Duitsland, Polen en Tsjechië al weer van start. Deze week beginnen onder meer Denemarken en Portugal weer met voetballen op het hoogste niveau.

Meer uit Voetbal

Cunha redt in slotfase punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.

42 minuten geleden
NEC speelt na vroege voorsprong gelijk tegen Go Ahead Eagles

NIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.

1 uur geleden
Atlético wint stadsderby tegen Real Madrid met 2-1

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.

2 uur geleden
Brobbey scoort drie keer voor verliezend Sunderland

MANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.

3 uur geleden
Liverpool boekt kleine zege op Bournemouth, belangrijke rol Gakpo

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.

3 uur geleden
AZ neemt koppositie van PSV over na nipte zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie de koppositie weer overgenomen van PSV, dat verloor bij FC Twente (3-2). De formatie van trainer Leeroy Echteld won na twee tegenvallende resultaten de laatste wedstrijd voor de interlandbreak met 1-0 van Telstar.

3 uur geleden
PSV zakt na nederlaag bij Twente naar derde plaats Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - PSV heeft tegen FC Twente de eerste nederlaag van het seizoen geleden. De Eindhovenaren verloren met 3-2 in de Grolsch Veste en zakken op de ranglijst naar de derde plaats. Het elftal van trainer Peter Bosz had voor zondag alleen punten met een gelijkspel thuis tegen Fortuna Sittard verloren. PSV en FC Twente hebben allebei 16 punten uit zeven wedstrijden. AZ en Feyenoord zijn de nummers 1 en 2 van de Eredivisie.

4 uur geleden