Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekse spits voor VVV-Venlo

Griekse spits voor VVV-Venlo

VENLO (ANP) - VVV-Venlo heeft de Griekse spits Georgios Giakoumakis aangetrokken. De 25-jarige Griek heeft een overeenkomst gesloten voor twee seizoenen met een optie voor nog een jaar. Giakoumakis komt over van AEK Athene.

De spits speelde in eigen land eerder voor Platanias en Episkopi voordat hij in 2017 de stap naar AEK maakte. In zijn eerste seizoen bij de club werd hij landskampioen. AEK verhuurde hem in 2019 aan OFI Kreta en vervolgens dit voorjaar aan het Poolse Gornik Zabrze. Giakoumakis scoorde na de winterstop drie keer in twaalf wedstrijden voor de Poolse club.

Technisch manager Stan Valckx is blij met de komst van de Griek. "Georgios is een centrumspits met lengte én snelheid, expliciet een type spits waar we nog naar op zoek waren. Iemand die in onze speelstijl past, die uit te voeten kan met veel ruimte achter de laatste linie en die complementair is aan de aanvallende kwaliteiten die we reeds in huis hebben."

Meer uit Voetbal

Koploper RC Lens verliest thuis van AS Monaco na 2-0-voorsprong

LENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.

29 minuten geleden
Boadu in de spits bij PSV tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.

1 uur geleden
Aston Villa verspeelt punten in strijd om bovenste plaatsen

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.

1 uur geleden
Winnend Bayern maakt het zichzelf moeilijk tegen Frankfurt

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.

1 uur geleden
Werder Bremen schrapt reis naar VS, deels om politieke redenen

BREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.

3 uur geleden
Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

20 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

23 uur geleden