
Grieks voetbal ook in de ban van matchfixingzaak
ATHENE (ANP/BELGA) - De Griekse voetbalwereld is momenteel niet alleen in de ban van het coronavirus, maar ook van een omvangrijke matchfixingzaak. Diverse Griekse media melden een onderzoek van de ethische commissie van de Griekse voetbalbond naar een wedstrijd tussen Olympiakos en Atromitos op 4 februari 2015. Olympiakos won met 2-1, maar er zouden bewijzen van beïnvloeding naar voren zijn gekomen.
Beide clubs riskeren een miljoenenboete en een degradatie naar tweede klasse. De voorzitters Evangelos Marinakis (Olympiakos) en Giorgios Spanos (Atromitos) zijn in staat van beschuldiging gesteld. Andere verdachten, onder wie de toenmalige Atromitos-trainer Ricardo Sa Pinto, riskeren een levenslange schorsing.
In de stopgezette Griekse competitie stevende recordkampioen Olympiakos af op de 45e titel. Atromitos staat voorlopig zevende.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
3 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
6 uur geledenALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.
6 uur geledenALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.
6 uur geleden