Griekenland ontvangt Oranje toch in uitverkocht stadion
ATHENE (ANP) - Griekenland ontvangt het Nederlands elftal toch nog in een uitverkocht stadion. De nationale voetbalbond van het land heeft maandag de laatste 9000 tickets voor het duel in de OPAP Arena verkocht.
Het stadion van AEK Athene biedt plaats aan ruim 32.000 toeschouwers. Maar vanwege veiligheidsredenen blijven er maandagavond zo'n 7000 plaatsen onbezet.
Griekenland speelt de belangrijkste wedstrijd sinds jaren. De Europees kampioen van 2004 krijgt na een zege op Oranje de regie in handen in de strijd om de tweede plaats van de poule. In dat geval volstaat volgende maand een gelijkspel tegen de al geplaatste Fransen voor rechtstreekse kwalificatie voor het EK van volgend jaar in Duitsland.
De wedstrijd tussen Griekenland en Oranje begint maandagavond om 20.45 uur Nederlandse tijd.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
6 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
8 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
10 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
13 uur geleden