Griekenland blijft concurrent Oranje na zege op Gibraltar
ATHENE (ANP) - Griekenland heeft zoals verwacht eenvoudig afgerekend met Gibraltar in de EK-kwalificatiepoule van Oranje. In Athene werd het 5-0, door twee doelpunten voor rust en drie goals in de tweede helft. Daarmee houdt Griekenland evenveel punten als Oranje, maar de Zuid-Europeanen speelden wel al een wedstrijd meer.
Dimitrios Pelkas, Konstantinos Mavropanos (twee keer) en Giorgios Masouras (ook twee keer) scoorden voor de Grieken. De ploeg van Gustavo Poyet verloor donderdag in Eindhoven nog met 3-0 van het Nederlands elftal. Oranje won in maart met 3-0 van Gibraltar.
Albanië verraste op eigen veld met een 2-0-zege op Polen. Daardoor neemt Albanië nu de koppositie in groep E in, met 2 punten voorsprong op nummer 2 Tsjechië. Albanië speelde wel een duel meer. Polen kijkt tegen een achterstand van 4 punten aan op de koploper.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
4 uur geleden