Gridstraf van drie plaatsen voor Russell in sprintrace Austin
AUSTIN (ANP) - Formule 1-coureur George Russell moet voor straf drie plaatsen naar achteren in de startopstelling voor de sprintrace bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten in Austin. De Brit van Mercedes kreeg de gridstraf omdat hij tijdens de sprint-shootout Ferrari-rijder Charles Leclerc had gehinderd.
Leclerc was bezig aan een geklokte ronde toen Russell hem in de weg zat op de ideale lijn. De stewards oordeelden na bestudering van videobeelden en gesprekken met de coureurs dat Russell de situatie had kunnen vermijden. Hij wordt nu van de achtste startpositie teruggezet naar de elfde.
Max Verstappen begint de sprintrace om 00.00 uur vanaf poleposition
Meer uit Sport
ROSMALEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van Botic van de Zandschulp geplaatst voor de tweede ronde van het grastoernooi van Rosmalen. Griekspoor won het duel tussen de twee beste spelers van Nederland met 6-2 6-7 (2) 6-4. De partij werd dinsdag gestaakt vanwege de regen bij een 2-0-voorsprong in de derde set in het voordeel van Griekspoor.
37 minuten geledenROSMALEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is gestrand in de eerste ronde van het grastoernooi van Rosmalen. De mondiale nummer 125 verloor met 7-6 (5) 4-6 4-6 van de als vijfde geplaatste Oostenrijkse Anastasia Potapova. Zij treft de Turkse Zeynep Sönmez in de volgende ronde.
1 uur geledenROSMALEN (ANP) - Tennisser Thijs Boogaard heeft een knappe zege geboekt in de eerste ronde van het grastoernooi van Rosmalen. De 17-jarige Nederlander, de nummer 779 van de wereldranglijst, versloeg de Chinees Wu Yibing met 6-3 2-6 6-4.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar de aankomende Grote Prijs van Barcelona-Catalonië, op het circuit waar hij in 2016 zijn eerste zege in de Formule 1 boekte. De viervoudig wereldkampioen wil zich dit weekend bovendien herpakken na de teleurstelling van de Grote Prijs van Monaco. Hij viel afgelopen zondag al in de eerste ronde uit.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren van de Nederlandse hockeysters heeft Lisa Post opgenomen in zijn selectie voor de vier Pro League-wedstrijden in juni in Rotterdam. De speelster van SCHC komt terug van een blessure. Josine Koning, Noor van den Nieuwenhof en Guusje Moes ontbreken door blessures.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Mexico maakt zich in een hoofdstad vol protesten op voor de openingswedstrijd van het WK voetbal. Twee dagen voor het eerste duel tussen Mexico en Zuid-Afrika zijn sommige wegen naar het Mexico City Stadium geblokkeerd door een demonstratie van een onderwijsvakbond. Van totale chaos is echter geen sprake. Het stadion is nog steeds bereikbaar voor media en vrijwilligers, die hun accreditaties moeten ophalen.
17 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Serena Williams heeft haar comeback in het internationale tenniscircuit gemaakt met een overwinning in het dubbelspel. De 44-jarige Amerikaanse won in de eerste ronde van het grastoernooi van Queen's in Londen met de 19-jarige Canadese Victoria Mboko van de Amerikaanse Nicole Melichar-Martinez en Erin Routliffe uit Nieuw-Zeeland: 7-6 (2) 6-2.
18 uur geleden