Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gretig Ajax stemt trainer Ten Hag tevreden

Gretig Ajax stemt trainer Ten Hag tevreden

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag zag dat Ajax zich tijdens de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (5-1) revancheerde voor het vorige verloren duel met FC Groningen (1-0). "Dat kwam vooral omdat we met een andere mentaliteit op het veld stonden", zei hij. "Daar begint het allemaal mee."

"Real Madrid en Barcelona verliezen zaterdag ook, dus ook Ajax kan een keer verliezen", zei de coach van Ajax. "Maar tegen Groningen was onze houding niet goed. Ik heb nu een fris en gretig Ajax gezien. Daardoor hebben we eenvoudig gewonnen."

Ten Hag was tevreden over Davy Klaassen, die na ruim drie jaar zijn rentree vierde als verdedigende middenvelder. "Maar hij kan ook als aanvallende middenvelder uit de voeten", zei de trainer. "Ik denk dat we met de vele wedstrijden in aantocht voorlopig niet met een vast team spelen. We hebben iedereen nodig. Anders zijn we snel opgebrand."

Ten Hag liet Álvarez en Promes buiten zijn basisformatie voor het duel met Heerenveen. Ook Antony bleef lang aan de kant omdat David Neres minuten nodig heeft om helemaal wedstrijdfit te worden. Ten Hag kijkt uit naar het duel van woensdag met Liverpool in de Champions League. "Dat is een van de beste ploegen van dit moment. Ik hoop dat de blessure van Virgil van Dijk meevalt. We willen ons met een zo'n sterk mogelijk Liverpool meten."

Meer uit Voetbal

AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

11 minuten geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

3 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

3 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

4 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

4 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

4 uur geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

4 uur geleden