Grealish waarschuwt Real: City is op eigen veld niet te stoppen
MADRID (ANP) - Real Madrid moet nog maar niet rekenen op weer een Champions League-finale. Volgens aanvaller Jack Grealish van Manchester City, dat dinsdag met een 1-1-gelijkspel vertrok uit Madrid, moet het beste van City nog komen in de terugwedstrijd op eigen veld. "We zijn niet te stoppen in het Etihad Stadium", zei de Engels international tegen BT Sport.
De prestaties van de ploeg van trainer Pep Guardiola onderstrepen die uitspraak. De Engelse landskampioen verloor sinds november niet meer in eigen stadion. Maar Real Madrid kan zeker in de Champions League vaak bijzondere prestaties neerzetten. Vorig jaar schakelden de Spanjaarden City bijvoorbeeld nog uit in de halve finale.
"Maar sindsdien hebben we zoveel geleerd", zei de 27-jarige Grealish. "We hebben een nieuw team dit jaar, met andere spelers. We hebben nu de perfecte balans tussen ervaring en talenten van wereldklasse." De Engelsman, die de hele wedstrijd meespeelde in Madrid, vond het resultaat in het eerste duel terecht. "Zij hadden wat kansen, maar wij hadden er ook een paar."
Vinícius Júnior opende de score voor Real, de Belg Kevin De Bruyne maakte in de tweede helft gelijk. De terugwedstrijd is volgende week woensdag in Manchester.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/BELGA) - Tijjani Reijnders, Nathan Aké en hun ploeggenoten bij Manchester City mogen thuis in alle rust toeleven naar het Champions League-duel met Borussia Dortmund van woensdag. Hun coach Pep Guardiola besloot de gebruikelijke training op de dag voor de wedstrijd af te gelasten om zijn spelers zo wat extra rust te gunnen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg en Steven Berghuis missen woensdagavond ook het thuisduel van Ajax met Galatasaray in de Champions League. "Kasper is wel op de weg terug", zei trainer John Heitinga op een persconferentie. "Hij traint weer mee, maar deze wedstrijd komt te vroeg voor hem. De terugkeer van Berghuis gaat langer duren."
4 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het onder leiding van bondscoach Arjan Veurink in de WK-kwalificatie op tegen Frankrijk. Dat bleek uit de loting in het Zwitserse Nyon. In groep A2 zijn Polen en Noord-Ierland de andere tegenstanders van Oranje. Regerend wereldkampioen Spanje speelt in groep A3 tegen Europees kampioen Engeland van Sarina Wiegman. Het WK vindt plaats van 24 juni tot en met 25 juli 2027 in Brazilië.
5 uur geledenLUCANI (ANP/DPA) - De hoogste Servische voetbalcompetitie Superliga is maandagavond opgeschrikt door een sterfgeval tijdens een wedstrijd. FK Radnicki- trainer Mladen Zizovic (44) zakte tijdens de wedstrijd in elkaar en overleed kort daarna, meldden Servische media. De wedstrijd tussen FK Mladost Lucani en FK Radnicki vond plaats in het Servische Lucani, zo'n 160 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Belgrado.
7 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV verwacht dinsdag een "hele mooie pot" in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. "Ik zou zeggen: zet je televisie aan, als je hier niet bij kunt zijn", zei de coach een dag voor de wedstrijd in Griekenland.
22 uur geleden