Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grealish waarschuwt Real: City is op eigen veld niet te stoppen

Grealish waarschuwt Real: City is op eigen veld niet te stoppen

MADRID (ANP) - Real Madrid moet nog maar niet rekenen op weer een Champions League-finale. Volgens aanvaller Jack Grealish van Manchester City, dat dinsdag met een 1-1-gelijkspel vertrok uit Madrid, moet het beste van City nog komen in de terugwedstrijd op eigen veld. "We zijn niet te stoppen in het Etihad Stadium", zei de Engels international tegen BT Sport.

De prestaties van de ploeg van trainer Pep Guardiola onderstrepen die uitspraak. De Engelse landskampioen verloor sinds november niet meer in eigen stadion. Maar Real Madrid kan zeker in de Champions League vaak bijzondere prestaties neerzetten. Vorig jaar schakelden de Spanjaarden City bijvoorbeeld nog uit in de halve finale.

"Maar sindsdien hebben we zoveel geleerd", zei de 27-jarige Grealish. "We hebben een nieuw team dit jaar, met andere spelers. We hebben nu de perfecte balans tussen ervaring en talenten van wereldklasse." De Engelsman, die de hele wedstrijd meespeelde in Madrid, vond het resultaat in het eerste duel terecht. "Zij hadden wat kansen, maar wij hadden er ook een paar."

Vinícius Júnior opende de score voor Real, de Belg Kevin De Bruyne maakte in de tweede helft gelijk. De terugwedstrijd is volgende week woensdag in Manchester.

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

38 minuten geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

39 minuten geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

13 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

15 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

15 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

16 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

16 uur geleden