Gravenberch zag Ajax een beetje de focus verliezen
LEEUWARDEN (ANP) - Met een prachtig afstandsschot behoedde Ryan Gravenberch zijn ploeg Ajax voor puntenverlies in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur (2-3). De middenvelder maakte in blessuretijd de winnende treffer. Hij had voor rust ook al de doelpunten van Dusan Tadic en Sébastien Haller voorbereid.
Gravenberch speelde op de positie van de zieke middenvelder Edson Álvarez. "Het ging wel aardig, maar ik speel mijn hele leven al links op het middenveld. Dat heeft denk ik wel mijn voorkeur", zei de 19-jarige Amsterdammer bij ESPN.
Ajax verspeelde vorige week tegen RKC een voorsprong van 2-0 en nu tegen Cambuur weer. "We speelden een heel goede eerste helft", zei Gravenberch. "Maar in de tweede helft verliezen we toch een beetje de focus. Daar zullen we zaterdag voor de training nog wel even een 'meeting' over hebben. Maar uiteindelijk hebben we ook gewonnen. Vorige week tegen RKC was het een beetje drama, nu eigenlijk ook. Maar we pakken wel drie punten."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
16 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
18 uur geleden