Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gravenberch wil zo snel mogelijk basisspeler bij Bayern zijn

Gravenberch wil zo snel mogelijk basisspeler bij Bayern zijn

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Ryan Gravenberch wil snel een vaste waarde worden bij Bayern München. "Mijn doel is om zo snel mogelijk onderdeel van de basisopstelling te worden. Als me dat lukt, is ook de stap naar het Nederlands elftal een stuk makkelijker", aldus de 20-jarige middenvelder, die Ajax deze zomer verruilde voor de Duitse recordkampioen.

Gravenberch zei "met de beste voetballers te willen spelen, zich met hen meten en van ze leren". En samen met hen veel titels winnen.

De middenvelder tekende in München een contract tot medio 2027. "Toen de interesse concreet werd, hoefde ik er niet lang over na te denken", zei hij na de oefenwedstrijd tegen Manchester City, die de Duitsers in de VS met 1-0 verloren. "Ook mijn voormalig coach Erik ten Hag vertelde me al dat Bayern een geschikte club zou zijn voor mij. Ik heb helemaal niet meer naar andere aanbiedingen gekeken, omdat ik absoluut naar Bayern wilde."

De Duitse kampioen, waar ook Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui spelen, neemt het zaterdag in de strijd om de Duitse supercup op tegen RB Leizig.

Meer uit Voetbal

NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

1 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

2 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

2 uur geleden
PSV: kampioenschap van nooit eerder vertoonde soevereiniteit

EINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.

3 uur geleden
Heracles verliest bij Heerenveen en ziet degradatiezorgen groeien

HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.

3 uur geleden
PSV verkleint achterstand op Ajax tot negen landstitels

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.

3 uur geleden
Zesde landstitel in achttien jaar voor PSV

VOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.

3 uur geleden