Gravenberch trots op debuut als basisspeler bij Liverpool
LINZ (ANP) - Ryan Gravenberch was te spreken over zijn debuut als basisspeler van Liverpool. Hij mocht donderdag in de wedstrijd in de Europa League tegen het Oostenrijkse LASK in Linz voor het eerst in de basis starten. "Het was leuk. We begonnen niet zo goed, maar gelukkig hebben we het om kunnen draaien. Ik was blij met het spel", zei de oud-Ajacied.
Gravenberch luisterde zijn basisdebuut op met een assist waaruit Luis Díaz de 2-1 voor Liverpool maakte. Toch was de Nederlander niet helemaal tevreden over zijn eigen spel. "Ik was soms wat slordig. Daar moet ik nog aan werken, maar verder was het oké."
Gravenberch kreeg na afloop complimenten van zijn coach Jürgen Klopp. "Ryan speelde een superwedstrijd in hele moeilijke omstandigheden. Hij was doorslaggevend voor ons", zei Klopp.
Gravenberch maakte eerder deze maand de overstap van Bayern München naar Liverpool. Hij speelde afgelopen weekend zijn eerste minuten voor Liverpool als invaller bij de wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
4 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
9 uur geleden