Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gravenberch trots op debuut als basisspeler bij Liverpool

Gravenberch trots op debuut als basisspeler bij Liverpool

LINZ (ANP) - Ryan Gravenberch was te spreken over zijn debuut als basisspeler van Liverpool. Hij mocht donderdag in de wedstrijd in de Europa League tegen het Oostenrijkse LASK in Linz voor het eerst in de basis starten. "Het was leuk. We begonnen niet zo goed, maar gelukkig hebben we het om kunnen draaien. Ik was blij met het spel", zei de oud-Ajacied.

Gravenberch luisterde zijn basisdebuut op met een assist waaruit Luis Díaz de 2-1 voor Liverpool maakte. Toch was de Nederlander niet helemaal tevreden over zijn eigen spel. "Ik was soms wat slordig. Daar moet ik nog aan werken, maar verder was het oké."

Gravenberch kreeg na afloop complimenten van zijn coach Jürgen Klopp. "Ryan speelde een superwedstrijd in hele moeilijke omstandigheden. Hij was doorslaggevend voor ons", zei Klopp.

Gravenberch maakte eerder deze maand de overstap van Bayern München naar Liverpool. Hij speelde afgelopen weekend zijn eerste minuten voor Liverpool als invaller bij de wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

Meer uit Voetbal

Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

8 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

11 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

12 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

12 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

14 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

14 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

14 uur geleden