Gravenberch trots op debuut als basisspeler bij Liverpool
LINZ (ANP) - Ryan Gravenberch was te spreken over zijn debuut als basisspeler van Liverpool. Hij mocht donderdag in de wedstrijd in de Europa League tegen het Oostenrijkse LASK in Linz voor het eerst in de basis starten. "Het was leuk. We begonnen niet zo goed, maar gelukkig hebben we het om kunnen draaien. Ik was blij met het spel", zei de oud-Ajacied.
Gravenberch luisterde zijn basisdebuut op met een assist waaruit Luis Díaz de 2-1 voor Liverpool maakte. Toch was de Nederlander niet helemaal tevreden over zijn eigen spel. "Ik was soms wat slordig. Daar moet ik nog aan werken, maar verder was het oké."
Gravenberch kreeg na afloop complimenten van zijn coach Jürgen Klopp. "Ryan speelde een superwedstrijd in hele moeilijke omstandigheden. Hij was doorslaggevend voor ons", zei Klopp.
Gravenberch maakte eerder deze maand de overstap van Bayern München naar Liverpool. Hij speelde afgelopen weekend zijn eerste minuten voor Liverpool als invaller bij de wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
5 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
6 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
6 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
6 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
6 uur geleden