Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gravenberch trots op debuut als basisspeler bij Liverpool

Gravenberch trots op debuut als basisspeler bij Liverpool

LINZ (ANP) - Ryan Gravenberch was te spreken over zijn debuut als basisspeler van Liverpool. Hij mocht donderdag in de wedstrijd in de Europa League tegen het Oostenrijkse LASK in Linz voor het eerst in de basis starten. "Het was leuk. We begonnen niet zo goed, maar gelukkig hebben we het om kunnen draaien. Ik was blij met het spel", zei de oud-Ajacied.

Gravenberch luisterde zijn basisdebuut op met een assist waaruit Luis Díaz de 2-1 voor Liverpool maakte. Toch was de Nederlander niet helemaal tevreden over zijn eigen spel. "Ik was soms wat slordig. Daar moet ik nog aan werken, maar verder was het oké."

Gravenberch kreeg na afloop complimenten van zijn coach Jürgen Klopp. "Ryan speelde een superwedstrijd in hele moeilijke omstandigheden. Hij was doorslaggevend voor ons", zei Klopp.

Gravenberch maakte eerder deze maand de overstap van Bayern München naar Liverpool. Hij speelde afgelopen weekend zijn eerste minuten voor Liverpool als invaller bij de wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

Meer uit Voetbal

AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

20 minuten geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

24 minuten geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

1 uur geleden
Ook spits Miedema mist oefenduel van voetbalsters met Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.

2 uur geleden
Bouziane voor het eerst in de basis bij AZ tegen Iers Shelbourne

ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.

2 uur geleden
Belgische voetbalcompetitie komend weekend toch op tv te zien

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.

3 uur geleden
Van Persie zet Timber en Nieuwkoop tegen Celtic op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.

3 uur geleden