Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gravenberch: deze kon ik echt niet missen

Gravenberch: deze kon ik echt niet missen

ENSCHEDE (ANP) - Ryan Gravenberch reageerde na de oefenzege van het Nederlands elftal op Georgië (3-0) nuchter op zijn eerste doelpunt in de nationale ploeg. "Natuurlijk voelt dit lekker", zei de 19-jarige middenvelder van Ajax. "Maar deze was echt niet te missen."

Gravenberch kreeg bij een voorsprong van 2-0 de bal voor zijn voeten, na een actie van Memphis Depay. Hij had een hoek voor het uitkiezen. Gravenberch was geen basisspeler in de laatste oefenwedstrijd van Oranje voor het EK in Enschede. Hij mocht net als afgelopen woensdag tegen Schotland invallen.

"Ik heb weer geprobeerd mijn ding te doen", zei hij. "De bondscoach gaf me ook geen duidelijke opdracht mee. Ik wil er altijd iets leuks van maken. Ik ben blij met mijn eerste treffer voor Oranje."

Frank de Boer is tevreden over Gravenberch, zo vertelde hij na afloop. Maar hij ziet de middenvelder voorlopig als eerste vervanger van Frenkie de Jong. Gravenberch kan ook als controlerende middenvelder spelen, een positie die bij Oranje vaak door Marten de Roon wordt ingevuld. "We weten wat Ryan kan", zei De Boer. "We zijn blij met hem."

Meer uit Voetbal

Feyenoord met Larin op het middenveld, Steijn wissel tegen Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord begint het competitieduel op zondagavond in Deventer tegen Go Ahead Eagles met Cyle Larin in de basis op het middenveld. Aanvoerder Sem Steijn zit opnieuw op de bank.

6 minuten geleden
AZ-aanvoerder Mijnans: het was de grote tegen de kleine jongens

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Sven Mijnans berustte zondag in de ruime thuisnederlaag tegen PSV: 1-5. "Het was een beetje de grote jongens tegen de kleine jongens vandaag. We zijn op heel veel momenten afgetroefd. De doelpunten vielen na kinderlijk verdedigen. We raakten ballen snel kwijt, waardoor zij dodelijk waren in de omschakeling", zei de middenvelder bij ESPN.

17 minuten geleden
PSV verslaat AZ ruim en heeft alleen Feyenoord nog als concurrent

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft in de strijd om de eerste plaats in de Eredivisie een aanval van AZ overtuigend afgeslagen. De regerend landskampioen liet de Alkmaarders in het AFAS Stadion kansloos, mede dankzij drie treffers van Guus Til: 1-5.

39 minuten geleden
PSV wint topper in Eredivisie bij AZ met ruime cijfers: 1-5

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie bij AZ met ruime cijfers gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was met 5-1 te sterk. Guus Til scoorde drie keer.

43 minuten geleden
Real Madrid verspeelt punten in stadsderby tegen Rayo Vallecano

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft twee punten laten liggen bij Rayo Vallecano. Het elftal van Xabi Alonso kwam in de Madrileense wijk Vallecas in de stadsderby niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel.

1 uur geleden
Aston Villa wint met scorende Malen van Bournemouth

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft zondag met 4-0 gewonnen van Bournemouth. Donyell Malen maakte het vierde doelpunt voor de club uit Birmingham. Aston Villa staat na elf wedstrijden op de zevende plaats in de Premier League en ging Bournemouth op basis van een beter doelsaldo voorbij.

1 uur geleden
Dallinga leidt met eerste treffer zege Bologna op Napoli in

BOLOGNA (ANP) - Napoli heeft verzuimd de koppositie te verstevigen in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte verloor met 2-0 bij Bologna, waar Thijs Dallinga het eerste doelpunt maakte.

2 uur geleden