Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Granada degradeert na gelijkspel op laatste speeldag uit La Liga

Granada degradeert na gelijkspel op laatste speeldag uit La Liga

GRANADA (ANP) - Granada is op de laatste speeldag van de Spaanse competitie gedegradeerd. De club uit Zuid-Spanje begon het thuisduel met Espanyol (0-0) met nog twee concurrenten onder zich, maar Cádiz en Real Mallorca wonnen en ontsnapten zo aan degradatie. Granada-spits Jorge Molina (40) miste in de 72e minuut een strafschop, wat zijn ploeg achteraf de noodzakelijke overwinning kostte. Granada speelde sinds het seizoen 2011/2012 op het hoogste niveau.

Granada begon het duel met 37 punten, Cádiz en Real Mallorca hadden 1 punt minder. De ploeg met de minste punten van de drie zou degraderen. Eerder was al duidelijk dat ook Levante en Deportivo Alavés volgend seizoen niet meer op het hoogste niveau van Spanje spelen.

Cádiz won bij Alavés met 1-0 dankzij een doelpunt van Anthony Lozano. Mallorca versloeg Osasuna met 2-0 door treffers van Ángel en Clément Grenier.

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

9 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

9 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

12 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

12 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

12 uur geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

12 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.

13 uur geleden