Grammy Awards worden op 3 april uitgereikt in Las Vegas
LOS ANGELES (ANP) - De Grammy Awards zullen op 3 april worden uitgereikt in Las Vegas, melden de organisatoren dinsdag (lokale tijd). De uitreiking zou oorspronkelijk op 31 januari gebeuren. Die bijeenkomst werd eerder deze maand al uitgesteld vanwege de opmars van de omikronvariant van het coronavirus.
De uitreiking zal dit jaar plaatsvinden in de MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, dus niet zoals de afgelopen drie jaar in Los Angeles. Die beslissing is ingegeven door het hoge aantal coronabesmettingen in Californië. Afgelopen week registreerde de staat 1 miljoen nieuwe gevallen.
Het is de tweede keer dat de uitreiking van de Grammy Awards vanwege de pandemie is verzet. In 2021 werd de ceremonie uitgesteld tot 14 maart.
Meer uit Buitenland
COLOMBO (ANP/AFP) - De lichamen van 84 Iraniërs van het gezonken oorlogsschip IRIS Dena worden vrijdag vanuit Sri Lanka teruggebracht naar Iran. Dat land stuurt een vliegtuig om de overledenen op te halen, meldt het Sri Lankaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. De opvarenden kwamen vorige week om het leven nadat het marineschip voor de kust van Sri Lanka door een Amerikaanse aanval tot zinken werd gebracht.
8 minuten geledenTEHERAN (ANP/DPA/RTR) - In Iraanse steden zijn, ondanks de luchtaanvallen, vele duizenden mensen de straat opgegaan voor anti-Israëlische betogingen ter gelegenheid van de jaarlijkse al-Quds-dag. Die staat ook bekend als de Dag van Jeruzalem.
30 minuten geledenWARSCHAU (ANP/RTR) - De Poolse regering gaat een resolutie aannemen, zodat het land geld kan gebruiken uit het SAFE-programma van de Europese Unie. Dit ondanks een veto van president Karol Nawrocki, meldt premier Donald Tusk. Met SAFE kunnen lidstaten tegen lage rentes langlopende leningen afsluiten voor defensieprojecten met andere landen.
41 minuten geledenJERUZALEM (ANP/RTR) - Het Israëlische leger heeft gemeld een brug over de rivier de Litani in Libanon te hebben bestookt. Het is voor het eerst bij de huidige aanvallen op Libanon dat het leger publiekelijk erkent een burgerdoel als doelwit te hebben gehad.
1 uur geledenTEL AVIV (ANP) - Sinds de start van de oorlog met Iran moesten in totaal 2975 mensen in Israël naar het ziekenhuis, meldt het Israëlische ministerie van Volksgezondheid aan The Times of Israel. Zij raakten gewond bij de Iraanse vergeldingsaanvallen of werden bijvoorbeeld behandeld voor angstklachten. Op dit moment liggen er 85 mensen in het ziekenhuis, dat zijn zowel burgers als militairen.
1 uur geledenSOHAR (ANP/AFP) - In Oman zijn twee buitenlanders om het leven gekomen als gevolg van het neerhalen van drones in Sohar. Volgens plaatselijke media vielen de drones of brokstukken ervan op een industrieterrein in de kustplaats. Daarbij vielen twee doden en meerdere gewonden.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - President Donald Trump heeft op zijn platform Truth Social opnieuw de leiders van Iran bedreigd en zegt dat de VS "beschikken over ongeëvenaarde vuurkracht, onbeperkte munitie en zeeën van tijd".
2 uur geleden