Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Graafschap-trainer Poldervaart werkt verder aan herstel

Graafschap-trainer Poldervaart werkt verder aan herstel

DOETINCHEM (ANP) - Voor De Graafschap-trainer Adrie Poldervaart begint deze week een volgende fase van zijn herstel. De coach is sinds begin februari geveld door een zeldzame variant van het Guillain Barré-syndroom. "Woensdag heb ik een intake voor ergotherapie en vrijdag staat de intake voor fysiotherapie gepland", meldt Poldervaart op de website van de club uit de Keuken Kampioen Divisie.

Poldervaart (52) werd begin februari opgenomen in het ziekenhuis. Bij de ziekte van Guillain-Barré kunnen de spieren in armen, benen en romp binnen enkele dagen of weken verzwakken. Na ruim twee weken mocht hij naar huis waar hij aan zijn herstel werkte door middel van fietsen op de hometrainer en wandelingen met behulp van een rollator.

"Het lopen gaat steeds beter gelukkig", zegt Poldervaart. "Dat geeft ook houvast. Daarnaast is de pijn goed onder controle door middel van pijnstilling en zijn de tintelingen in mijn tong en rond de billen ook weg. Ik ben blij dat ik nu kan starten met ergotherapie en fysiotherapie. Op die manier hoop ik dat mijn herstel stapje voor stapje verbetert."

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Edvardsen tegen FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. De Noorse aanvaller heeft een basisplaats omdat zijn ploeg veel spelers mist. Aanvoerder Davy Klaassen, Takehiro Tomiyasu, Kian Fitz-Jim en Youri Regeer ontbreken in de selectie van de club uit Amsterdam.

1 uur geleden
PSV officieus kampioen na late thuiszege op FC Utrecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de derde landstitel op rij alleen in theorie nog mislopen na een zwaarbevochten thuiszege op FC Utrecht: 4-3. De ploeg van trainer Peter Bosz boog aan de hand van uitblinker Ismael Saibari een vroege 2-0-achterstand om in een voorsprong, maar moest in de slotfase de gelijkmaker incasseren van invaller Jesper Karlsson. Couhaib Driouech maakte in de blessuretijd de winnende treffer voor de Eindhovenaren.

1 uur geleden
Real Madrid verliest in aanloop naar duel met Bayern op Mallorca

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Real Madrid heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München schade opgelopen in de Spaanse titelstrijd. De nummer 2 van La Liga ging bij Real Mallorca met 2-1 onderuit.

2 uur geleden
Aanvoerder Schouten met veel pijn gewisseld bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten heeft met veel pijn voortijdig het veld verlaten in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 29-jarige international van het Nederlands elftal leek na een uur spelen in een duel om de bal een knie te verdraaien en bleef op de grond liggen. Schouten ging per brancard met zijn handen voor zijn ogen naar de zijlijn, waarbij hij werd toegezongen door het thuispubliek.

2 uur geleden
Bayern München draait 2-0-achterstand om in zege bij SC Freiburg

FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.

3 uur geleden
Gasiorowski vervangt Obispo op laatste moment bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.

3 uur geleden
Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

5 uur geleden