Graafschap na winst naast koploper Cambuur
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft in de Keuken Kampioen Divisie gewonnen van MVV. De formatie van trainer Mike Snoei deed dat op de Vijverberg met bescheiden cijfers, 1-0. Jordy Tutuarima werd de matchwinner. Hij scoorde na ruim een half uur, na voorbereidend werk van Danny Verbeek.
De Graafschap, koploper in de strijd om de derde periodetitel, staat op de tweede plaats van de reguliere ranglijst. De club heeft evenveel punten als leider SC Cambuur, maar wel met twee wedstrijden meer gespeeld.
Go Ahead Eagles won van Telstar, 1-0. Hier was Jacob Mulenga de man van het beslissende doelpunt. Go Ahead Eagles staat vijfde op de ranglijst.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Voetballer Robert Lewandowski heeft zijn debuut voor Chicago Fire in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS niet kunnen opluisteren met een zege. De ploeg verloor bij kampioen Inter Miami met 3-2, mede door twee doelpunten van Luis Suárez.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over William Saliba. De 25-jarige Franse verdediger liep in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje een rugblessure op.
3 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Doelman Vozinha van Kaapverdië is door voetbalfans opgenomen in het in hun ogen beste elftal van het voorbije wereldkampioenschap. Hij kreeg 39,6 procent van de stemmen en bleef daarmee de Spanjaard Unai Simón voor.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ibrahim Cissoko is de nieuwste aanwinst van PEC Zwolle. De 23-jarige aanvaller komt over van FC Toulouse en ondertekent een contract voor vier jaar.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Casemiro vervolgt zijn voetballoopbaan in de Amerikaanse competitie. De 34-jarige Braziliaanse international heeft een contract voor een jaar getekend bij de club waar onder anderen Lionel Messi voetbalt.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs vertrekt bij Feyenoord. De aanvallende middenvelder heeft zijn tot medio 2027 lopende contract in overleg met de Rotterdammers laten ontbinden. Dat meldt Feyenoord.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Clement Bischoff. De 20-jarige vleugelaanvaller komt op huurbasis over van Red Bull Salzburg. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.
17 uur geleden