Gözübüyük fluit RB Leipzig - Manchester City in Champions League
LEIPZIG (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük heeft woensdag in Duitsland de leiding over de wedstrijd in de achtste finales van de Champions League tussen RB Leipzig en Manchester City. De return staat op 14 maart in Manchester op het programma.
Leipzig kwalificeerde zich in de groep als nummer 2 achter Real Madrid voor de knock-outfase van het grootste Europese toernooi. Het ongeslagen Manchester City ging als groepswinnaar door.
De Duitse ploeg staat op de vijfde plaats in de Bundesliga, 4 punten achter koploper Bayern München. Manchester City, de nummer 2 van Engeland, staat na een 1-1-gelijkspel afgelopen zaterdag bij Nottingham Forest 2 punten achter Arsenal. De koploper heeft bovendien een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
57 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden