Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gouweleeuw scoort voor winnend Augsburg

Gouweleeuw scoort voor winnend Augsburg

AUGSBURG (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw heeft FC Augsburg de tweede overwinning van het seizoen geboekt in de Bundesliga. Tegen streekgenoot VfB Stuttgart werd het liefst 4-1. Augsburg, zestiende, heeft daardoor nog maar 1 punt achterstand op Stuttgart dat ook pas twee keer won.

Centrale verdediger Gouweleeuw zette zijn ploeg in de 53e minuut op een 2-1-voorsprong in zijn 150e officiële optreden voor de club. Voor de oud-speler van Heerenveen en AZ was het zijn vierde treffer in al die jaren in de Bundesliga. Voor rust had Chris Führich de gasten uit Stuttgart al na 7 minuten op voorsprong gezet, de Brit Reece Oxford maakte na een halfuur gelijk.

Florian Niederlechner en de IJslander Alfred Finnbogason (eveneens ex-Heerenveen) zorgden in de laatste 20 minuten voor de ruime marge.

Meer uit Voetbal

Nijstad, Schouten en Steur maken debuut in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ruud Nijstad (FC Twente), Lewis Schouten (AZ) en Sean Steur (Newcastle United) voor het eerst geselecteerd voor Jong Oranje. De beloftenploeg speelt in de komende periode EK-kwalificatiewedstrijden tegen de jeugdige voetballers van Noorwegen, Slovenië en Bosnië en Herzegovina.

1 uur geleden
Verdediger Huijsen terug in selectie wereldkampioen Spanje

MADRID (ANP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft Dean Huijsen weer opgenomen in de nationale selectie. De verdediger van Real Madrid, die in Amsterdam werd geboren maar opgroeide in Spanje, was er door een spierblessure niet bij op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Spanje werd daar wereldkampioen.

2 uur geleden
Van Bommel laat AZ-keeper De Busser debuteren in selectie België

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Bondscoach Mark van Bommel van België heeft AZ-doelman Jari De Busser in zijn eerste selectie opgenomen. Het is de eerste keer dat de 26-jarige keeper een uitnodiging heeft gekregen voor de nationale ploeg.

2 uur geleden
Veerman terug in Oranje, geen oproep voor Weghorst

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft Joey Veerman teruggehaald bij Oranje. De oud-speler van PSV, nu in dienst van Borussia Dortmund, kreeg van de vorige bondscoach Ronald Koeman geen oproep voor het WK. Spits Wout Weghorst, die er op het WK wel bij was, kreeg geen oproep.

3 uur geleden
Van Dijk wel, Depay niet in eerste selectie Oranje onder Xavi

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft aanvoerder Virgil van Dijk opgenomen in zijn eerste selectie. Topscorer aller tijden Memphis Depay is niet opgeroepen. De Spanjaard laat Ruben van Bommel en Gjivai Zechiël debuteren in de selectie.

3 uur geleden
Duitse voetbalbond wil 'zonder twijfel' FIFA-baas Infantino weg

BERLIJN (ANP/AFP) - Vicevoorzitter Hans-Joachim Watzke van de Duitse voetbalbond (DFB) heeft benadrukt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet vertrekken. "Hij moet weg, zonder twijfel", zei de Duitse bestuurder.

3 uur geleden
Voorlopige schorsing van zestig dagen voor oud-prof Van Beukering

ZEIST (ANP) - Jhon van Beukering heeft van de KNVB een voorlopige schorsing van zestig dagen gekregen vanwege mogelijk wangedrag tijdens de wedstrijd tussen GVVV en IJsselmeervogels (tweede divisie) van zaterdag. Dat bevestigde de KNVB na eerdere berichtgeving door het AD.

4 uur geleden