Gouverneur New York kan zich honkbal voorstellen in zomer
NEW YORK (ANP) - Gouverneur Andrew Cuomo sluit niet uit dat er komende zomer in de staat New York weer gehonkbald wordt. De start van het seizoen in de Amerikaanse profcompetitie MLB is vanwege de coronapandemie voor onbepaalde tijd uitgesteld. "Wees creatief, probeer uit te vinden of het kan", zei Cuomo, die aan het hoofd staat van de door het coronavirus zwaarst getroffen staat van de Verenigde Staten.
Het zou in ieder geval gaan om duels zonder toeschouwers. "Maar als de spelers iets meer kunnen verdienen dan nu ze thuis zitten en wanneer de clubeigenaars iets meer inkomsten krijgen dan bij een totale stilstand, waarom niet? Ik zou er in ieder geval graag voor gaan zitten", zei de Democraat die wel een kanttekening plaatste. "Het moet, zonder de inkomsten van ticketverkoop, natuurlijk wel economisch verantwoord zijn."
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Fem van Empel zal komende zaterdag op het Europees kampioenschap veldrijden in het Belgische Middelkerke haar titel niet verdedigen. De regerend wereldkampioene is op dit moment niet fit genoeg om deel te nemen aan de titelstrijd, meldt de wielerbond KNWU. De 23-jarige Brabantse kiest ervoor de komende periode in Spanje te trainen.
21 minuten geledenRIYAD (ANP/AFP) - Tennisster Madison Keys heeft zich vanwege een virus teruggetrokken tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse nummer 7 van de wereld zou woensdag haar derde wedstrijd spelen tegen de Kazachse Elena Rybakina, maar wordt vervangen door de Russische Jekaterina Aleksandrova.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Pascal Ackermann zet zijn wielerloopbaan voort bij de Australische ploeg Jayco-AlUla. De Duitse sprinter neemt de plaats in van Dylan Groenewegen, de Nederlander die overstapt naar Unibet Rose Rockets. Ackermann heeft 41 overwinningen op zijn naam staan en komt over van Israel - Premier Tech. Hij heeft een contract voor twee jaar getekend.
7 uur geledenAUCKLAND (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams keert op 45-jarige leeftijd terug naar de Auckland Classic. De zevenvoudig grandslamwinnares heeft een wildcard gekregen voor het toernooi dat geldt als voorbereidingstoernooi op de Australian Open.
7 uur geledenMONACO (ANP) - Femke Bol is een van de twee genomineerden voor de mondiale titel van beste atlete van het jaar in de categorie baanatletiek. Atletiekfederatie World Athletics maakte bekend dat de Amersfoortse wereldkampioene op de 400 meter horden het opneemt tegen Sydney McLaughlin-Levrone. De Amerikaanse rivale van Bol maakte afgelopen seizoen een succesvolle overstap naar de 400 meter.
20 uur geledenRIYAD (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft in Riyad haar eerste overwinning geboekt tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse titelverdedigster was dinsdag in haar tweede duel in twee sets te sterk voor de Italiaanse Jasmine Paolini: 6-3 6-2.
1 dag geledenBERLIJN (ANP) - Voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone twijfelt er niet aan dat Max Verstappen dit jaar nog wereldkampioen wordt. "Ik denk dat Max het weer gaat doen. Hij heeft iets speciaals, een uitzonderlijke kwaliteit", zei de 95-jarige Brit bij het Duitse RTL.
1 dag geleden