Gouden postzegels ter ere van 75e geboortedag Johan Cruijff
DEN HAAG (ANP) - Ter ere van Johan Cruijffs 75e geboortedag wordt maandag 25 april een speciale 24-karaats gouden postzegel met Cruijffs portret uitgegeven. De oplage is beperkt en de postzegel gaat 50 euro per stuk kosten.
Per postorganisatie blijft de oplage beperkt tot duizend zegels. Volgens een vertegenwoordiger van de twee uitgevende postorganisaties, het Spaanse Correos en het Caribische FXDC Post, is dat met een reden. "De postzegels moeten wel exclusief blijven." In Nederland zijn de postzegels te bestellen via de Koninklijke Nederlandse Munt. De zegels worden geleverd in een luxe bewaardoos.
PostNL bracht vijf jaar geleden een zilveren postzegel uit ter nagedachtenis aan Johan Cruijff, geboren in 1947 en overleden in 2016. Deze postzegel, met een oplage van 1400, was binnen een dag uitverkocht.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO heeft donderdag een "constructief" gesprek gehad met kabinetsleden over de stikstofaanpak. De boerenlobbyorganisatie stelt onder meer de toezegging te hebben gekregen "dat er ruimte is om het stikstofpakket stevig te verbeteren". "Bij het kabinet merken we grote bereidheid om hier met LTO en NAJK uit te komen."
3 uur geledenSION (ANP) - Door een technisch probleem bij streamingdienst KIJK was het eerste kwartier van de wedstrijd FC Sion - Ajax in de Conference League voor sommige voetbalfans mogelijk niet te zien. Wie het duel om een plek in het Europese voetbaltoernooi wilde bekijken, moest 4,99 euro betalen om dat via KIJK te doen. Donderdagavond regende het op sociale media klachten dat dit echter niet mogelijk was. Inmiddels is het probleem opgelost, laat het platform weten.
3 uur geledenDE BILT (ANP) - Alleen in de provincies Noord-Holland, Friesland en Groningen is donderdagavond nog code geel van kracht voor onweersbuien. Eerder op de dag gold dit voor alle kustprovincies en de Waddeneilanden. Ook voor dat laatste gebied is de weerswaarschuwing nu opgeheven.
4 uur geledenSION (ANP) - Door een technisch probleem bij streamingdienst KIJK kan het zo zijn dat fans van Ajax de wedstrijd van hun club tegen FC Sion in de Conference League mogelijk niet via het platform kunnen zien. Wie het duel om een plek in het Europese voetbaltoernooi wilde bekijken, moest 5 euro betalen om dat via KIJK te doen. Donderdagavond regent het op sociale media klachten dat dit echter niet mogelijk is.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Twaalf Nederlandse brandweerlieden uit Twente en IJsselland helpen zeker tot en met zondag bij het blussen van de brand in het Belgische natuurgebied de Hoge Venen. Het gaat om elf leden van een zogenoemde handcrew en een coördinator. Of het team ook na zondag nog ingezet wordt, is nog onduidelijk, laat een woordvoerder van de brandweer weten.
7 uur geledenDE BILT (ANP) - Het KNMI heeft vanwege waterhozen code geel afgekondigd voor de provincies Zeeland, Zuid-Holland, Noord-Holland, Friesland en Groningen. Boven grote wateroppervlaktes kunnen volgens het weerinstituut waterhozen ontstaan, waarbij zware windstoten mogelijk zijn. Op zee zijn al waterhozen waargenomen, aldus het KNMI.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Hubert Bruls, voorzitter van de regioburgemeesters, wil dat de politie overal in het land ingrijpt als boeren met trekkers de snelweg opgaan. Dat meldt zijn woordvoerder desgevraagd. "Dit soort demonstraties vinden in heel het land plaats en het is dan niet uit te leggen dat ze op verschillende plekken anders worden aangepakt."
9 uur geleden