Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Goud Schulting op 1500 meter bij wereldbeker shorttrack Nagoya

Goud Schulting op 1500 meter bij wereldbeker shorttrack Nagoya

NAGOYA (ANP) - Suzanne Schulting heeft bij de tweede wereldbeker shorttrack van dit seizoen in het Japanse Nagoya de 1500 meter op haar naam geschreven. De 24-jarige regerend wereldkampioene bleef in de finale de Italiaanse Arianna Fontana (zilver) en de Zuid-Koreaanse Kim A-lang (brons) voor. Xandra Velzeboer kwam als vijfde over de finish.

Schulting won vorige week bij de opening van het wereldbekerseizoen in Beijing de 1000 meter, de afstand waarop ze in 2018 olympisch goud veroverde. In de Chinese hoofdstad ging ze op de 1500 meter onderuit.

Sjinkie Knegt eindigde bij de mannen in de finale van de 1500 meter als vijfde. De winst was voor de Italiaan Yuri Confortola, die vroeg in de wedstrijd een grote voorsprong nam en die tot aan de meet vasthield.

Hoogerwerf

In Nagoya schaatste Schulting ook de 500 meter. In haar heat uit de halve finales eindigde ze als derde, waarmee ze werd verwezen naar de B-finale. Die strijd om de plekken vijf tot en met acht won ze wel. Ze kwam na de finish nog hard ten val en landde hard op haar elleboog, maar raakte niet geblesseerd.

Dylan Hoogerwerf haalde de halve finales van de 500 meter bij de mannen. In zijn heat eindigde de Nederlander als vijfde en laatste.

Meer uit Sport

Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

55 minuten geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

1 uur geleden
New York Knicks na nieuwe zege op Cleveland dicht bij finale NBA

CLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.

3 uur geleden
Team Verhoeven protesteert tegen nederlaag en wil een rematch

CAÏRO (ANP) - Rico Verhoeven legt zich niet neer bij zijn nederlaag tegen Oleksandr Usyk in een gevecht om de wereldtitel van boksbond WBC. "We hebben bezwaar aangetekend bij de Middle East Professional Boxing Commission, waaronder de scheidsrechters vallen", laat manager Karim Erja weten op het vliegveld in Caïro voor de terugvlucht naar Amsterdam.

4 uur geleden
Verhoeven maakt indruk maar verliest uiteindelijk van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven is er niet in geslaagd in korte tijd geschiedenis te schrijven als bokser. De voormalige kickbokser bood Oleksandr Usyk meer dan goed partij, maar kon de onbetwiste zwaargewichtkampioen niet onttronen in hun gevecht om de wereldtitel van de prestigieuze bond WBC. Vlak bij de verlichte piramiden van Gizeh ging hij in de elfde van twaalf ronden naar de grond, waarna de scheidsrechter het gevecht beëindigde.

11 uur geleden
Verstappen zesde in kwalificatie GP Canada, pole voor Russell

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.

13 uur geleden
Volleybalsters verslaan ook Frankrijk in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.

17 uur geleden