Götze blijft op de bank bij zuinige oefenzege Duitsland op Oman
MUSCAT (ANP) - Bij het laatste oefenduel van Duitsland voor het WK voetbal in Qatar is het niet gekomen tot een rentree na vijf jaar van Mario Götze. De ex-PSV'er, wiens doelpunt tegen Argentinië de Duitsers in 2014 de wereldtitel opleverde, zag vanaf de bank hoe de ploeg van bondscoach Hansi Flick in Muscat Oman met 1-0 versloeg.
He enige doelpunt werd gemaakt in de 80e minuut door de 29-jarige debutant Niclas Füllkrug, de topschutter van Werder Bremen.
Duitsland begint het WK woensdag met een wedstrijd tegen Japan.
Een andere WK-ganger, Polen, versloeg Chili met 1-0. Krzysztof Piatek was kort voor tijd de maker van de winnende treffer. Aanvalsleider Robert Lewandowski bleef het hele duel op de bank. Feyenoorder Sebastian Szymanski speelde de volle 90 minuten. Polen treft dinsdag in de eerste groepswedstrijd Mexico.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
28 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
50 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
15 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
15 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
16 uur geleden