Götze blijft op de bank bij zuinige oefenzege Duitsland op Oman
MUSCAT (ANP) - Bij het laatste oefenduel van Duitsland voor het WK voetbal in Qatar is het niet gekomen tot een rentree na vijf jaar van Mario Götze. De ex-PSV'er, wiens doelpunt tegen Argentinië de Duitsers in 2014 de wereldtitel opleverde, zag vanaf de bank hoe de ploeg van bondscoach Hansi Flick in Muscat Oman met 1-0 versloeg.
He enige doelpunt werd gemaakt in de 80e minuut door de 29-jarige debutant Niclas Füllkrug, de topschutter van Werder Bremen.
Duitsland begint het WK woensdag met een wedstrijd tegen Japan.
Een andere WK-ganger, Polen, versloeg Chili met 1-0. Krzysztof Piatek was kort voor tijd de maker van de winnende treffer. Aanvalsleider Robert Lewandowski bleef het hele duel op de bank. Feyenoorder Sebastian Szymanski speelde de volle 90 minuten. Polen treft dinsdag in de eerste groepswedstrijd Mexico.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
18 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
22 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden