Goodfellas-acteur Ray Liotta (67) overleden
LOS ANGELES (ANP) - Goodfellas-acteur Ray Liotta is op 67-jarige leeftijd overleden. De Amerikaan stierf in zijn slaap, zo maakte entertainmentwebsite TMZ bekend.
Dat gebeurde in de Dominicaanse Republiek, waar Liotta bezig was met de opnames van de film Dangerous Waters. Volgens de website heeft de politie een misdrijf uitgesloten. Zijn verloofde Jacy Nittolo was ook op de filmlocatie aanwezig. Liotta had één dochter, Karsen.
Liotta kreeg grote bekendheid met de films Something Wild (1986), Cop Land (1997) en Hannibal (2001), maar hij is vooral bekend door zijn hoofdrol in de gangsterfilm Goodfellas (1990) van regisseur Martin Scorsese. De film werd genomineerd voor zes Oscars. Ook sprak Liotta de stemmen in voor onder anderen Family Guy en SpongeBob SquarePants.
Meer uit Buitenland
OSLO (ANP) - Marius Borg Høiby, de oudste zoon van de Noorse kroonprinses Mette-Marit, is veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf. Dat werd maandag duidelijk in de rechtbank van Oslo, melden Noorse media. Tegen hem was een celstraf van zeven jaar en zeven maanden geëist.
8 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De EU-kopstukken António Costa en Ursula von der Leyen hebben het akkoord tussen Iran en de Verenigde Staten verwelkomd. De voorzitters van de Europese Commissie en van de regeringsleiders schrijven op X uit te kijken naar een einde aan de oorlog en de heropening van de Straat van Hormuz.
33 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zijn tachtigste verjaardag gevierd met een aantal bloedige kooigevechten op het gazon van het Witte Huis. Samen met duizenden toeschouwers keek hij toe hoe de UFC-vechters elkaar te lijf gingen.
57 minuten geledenKYIV (ANP/RTR) - Het dodental na Russische luchtaanvallen op Oekraïne is opgelopen naar zeker negen, melden de Oekraïense autoriteiten. In de hoofdstad Kyiv is schade ontstaan aan een kloostercomplex, waaronder de kathedraal die daar deel van uitmaakt.
2 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Het gezicht en de voorzitter van de Argentijnse actiegroep Moeders van het Plaza de Mayo, Taty Almeida, is zondag overleden. Dat heeft de organisatie zelf bekendgemaakt.
4 uur geledenMOSKOU (ANP) - Bij een Oekraïense droneaanval op de Russische stad Toela zijn drie mensen omgekomen en zijn drie gewonden gevallen. Dat meldt de regionale gouverneur, Dmitri Milyayev, in een Telegram-bericht.
4 uur geledenKYIV (ANP) - Bij diverse luchtaanvallen door Rusland op Oekraïne zijn zeker vijf mensen gedood. Ook vielen op diverse plaatsen gewonden. Dat melden de Oekraïense autoriteiten in de nacht van zondag op maandag.
5 uur geleden