Goodfellas-acteur Ray Liotta (67) overleden
LOS ANGELES (ANP) - Goodfellas-acteur Ray Liotta is op 67-jarige leeftijd overleden. De Amerikaan stierf in zijn slaap, zo maakte entertainmentwebsite TMZ bekend.
Dat gebeurde in de Dominicaanse Republiek, waar Liotta bezig was met de opnames van de film Dangerous Waters. Volgens de website heeft de politie een misdrijf uitgesloten. Zijn verloofde Jacy Nittolo was ook op de filmlocatie aanwezig. Liotta had één dochter, Karsen.
Liotta kreeg grote bekendheid met de films Something Wild (1986), Cop Land (1997) en Hannibal (2001), maar hij is vooral bekend door zijn hoofdrol in de gangsterfilm Goodfellas (1990) van regisseur Martin Scorsese. De film werd genomineerd voor zes Oscars. Ook sprak Liotta de stemmen in voor onder anderen Family Guy en SpongeBob SquarePants.
Meer uit Buitenland
BARCELONA (ANP) - In het centrum van Barcelona hebben jongeren zaterdagmiddag en -avond winkels geplunderd en containers en auto's in brand gestoken. Dat melden verschillende Spaanse media, waaronder El Confidencial.
44 minuten geledenTEL AVIV (ANP/DPA) - De Westelijke Jordaanoever wordt afgesloten tijdens de parlementaire verkiezingen in Israël dinsdag. Dat kondigde het Israëlische leger in de nacht van zaterdag op zondag aan.
53 minuten geledenLISSABON (ANP/RTR) - De politie in de Portugese hoofdstad Lissabon heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het centrum van de stad een tentenkamp van een woonprotest ontruimd.
57 minuten geledenRIYAAD (ANP/AFP) - Op het vliegveld van de Saudische hoofdstad Riyaad waren zondag explosies te horen, juist toen het weer open zou gaan na aanvallen van de Jemenitische Houthi's.
1 uur geledenCLEVELAND (ANP/AFP) - De voormalige Amerikaanse president Barack Obama heeft tijdens een rally voor Democratische kandidaten voor de midtermverkiezingen in Ohio en Michigan ernstige kritiek geleverd op president Donald Trump.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Oekraïne heeft zich niet aan de voorwaarden gehouden om Starlink te mogen gebruiken. Dat zegt Elon Musk, topman van SpaceX, dat eigenaar van Starlink is.
9 uur geledenMAR-A-LAGO (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zijn stem uitgebracht voor de midterm-verkiezingen. Die vinden pas op 3 november plaats, maar Trump heeft al vervroegd zijn stembiljet ingeleverd.
10 uur geleden