Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfvedette Woods heeft weer last van zijn rug

Golfvedette Woods heeft weer last van zijn rug

DUBLIN (ANP/RTR) - Tiger Woods is bij zijn eerste optreden op de PGA Tour in vijf maanden bepaald nog niet in topvorm. De 15-voudige majorwinnaar ging vrijdag bij het Memorial Tournament in Dublin (Ohio) als vroege starter rond in 76 slagen (+4). De 44-jarige Amerikaan zal met een score van 147 waarschijnlijk net de 'cut' voor het weekeinde halen. De tweede ronde op de Muirfield Village Golf Club is nog aan de gang.

Woods is recordhouder op de Memorial met vijf eindzeges. Hij miste de 'cut' in zijn voorgaande zeventien deelnames in Ohio nog nooit.

"Het ging niet best", verzuchtte Woods na zijn moeizame tweede rondgang, die een dubbele bogey, vijf bogeys en drie birdies telde. "Het was een beetje een worsteling. Ik had weer wat last van mijn rug. Dat begon al in de warming-up. Daardoor kon ik niet vrijuit bewegen. Het is wat het is. Het zal nog wel vaker gebeuren."

Woods heeft in zijn succesvolle carrière verscheidene rugoperaties ondergaan. Eerder dit jaar, nog voor de coronacrisis, sloeg hij diverse toernooien over vanwege terugkerende klachten. Na de hervatting van de PGA Tour bleef Woods deze zomer nog geruime tijd aan de kant, omdat hij er eerst zeker van wilde zijn dat het veilig zou zijn om weer aan wedstrijden mee te doen. In Dublin durfde hij het wel weer aan, maar laat zijn spel vooralsnog te wensen over. Op zijn 83e recordzege op de PGA Tour zal hij sowieso nog even moeten wachten.

Meer uit Sport

Norris wint Grote Prijs van Hongarije, Verstappen tweede

BOEDAPEST (ANP) - Formule 1-coureur Lando Norris heeft de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. Daarmee verkleint de 26-jarige Brit van McLaren zijn achterstand op leider Kimi Antonelli (19) in de strijd om het wereldkampioenschap in de Formule 1. Max Verstappen (28) werd tweede op de Hungaroring in zijn RB22. Antonelli werd in zijn Mercedes derde.

19 minuten geleden
Wiebes snelste in drie etappes op rij en wint Ronde van Polen

LUBLIN (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft de derde etappe van de Ronde van Polen gewonnen. Daarmee stelde ze de winst van de ronde veilig. De 27-jarige Mijdrechtse van SD Worx-ProTime was na 102 kilometer in de sprint in Lublin opnieuw veruit de sterkste. De Italiaanse Elisa Balsamo werd tweede.

29 minuten geleden
Carapaz is de strijdlustigste renner van de Tour de France

PARIJS (ANP) - Richard Carapaz is uitgeroepen tot de strijdlustigste renner van de voorbije drie weken. Dat heeft de organisatie van de Tour de France laten weten. De 33-jarige Ecuadoraan van EF Education-EasyPost won in de slotweek twee ritten en veroverde de bolletjestrui.

5 uur geleden
Wielerlegende Merckx denkt dat Pogačar Tourrecord gaat verbreken

PARIJS (ANP/DPA) - Wielerlegende Eddy Merckx denkt dat Tadej Pogačar het recordaantal eindzeges in de Tour de France gaat verbreken. De Sloveen staat op het punt om zondag zijn vijfde Ronde van Frankrijk te winnen, evenveel als recordhouders Merckx, Jacques Anquetil, Bernard Hinault en Miguel Indurain.

7 uur geleden
Verstappen door straffen Hamilton en Antonelli naar vierde plek

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen start in de Grote Prijs van Hongarije zondag vanaf de vierde plaats. Door de gridstraffen van de Brit Lewis Hamilton en de Italiaan Kimi Antonelli is de Red Bull-coureur twee plaatsen opgeschoven.

20 uur geleden
PSV in oefenwedstrijd tegen Villarreal hard onderuit

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de oefenwedstrijd tegen Villarreal in eigen huis met 3-1 verloren. Het was de voorlaatste oefenwedstrijd voordat de landskampioen het volgende week zondag opneemt tegen bekerwinnaar AZ om de Johan Cruijff Schaal.

21 uur geleden
Hamilton naast Verstappen bij start Hongarije na straf

BOEDAPEST (ANP) - Lewis Hamilton start zondag vanaf de vijfde plek in de Grote Prijs van Hongarije. De Britse Ferrari-coureur is als straf drie plaatsen teruggezet op de startgrid omdat hij de Australiër Oscar Piastri van McLaren had gehinderd in diens snelle ronde. Hamilton staat nu op de derde startrij naast Max Verstappen.

22 uur geleden