Golfvedette Woods heeft weer last van zijn rug
DUBLIN (ANP/RTR) - Tiger Woods is bij zijn eerste optreden op de PGA Tour in vijf maanden bepaald nog niet in topvorm. De 15-voudige majorwinnaar ging vrijdag bij het Memorial Tournament in Dublin (Ohio) als vroege starter rond in 76 slagen (+4). De 44-jarige Amerikaan zal met een score van 147 waarschijnlijk net de 'cut' voor het weekeinde halen. De tweede ronde op de Muirfield Village Golf Club is nog aan de gang.
Woods is recordhouder op de Memorial met vijf eindzeges. Hij miste de 'cut' in zijn voorgaande zeventien deelnames in Ohio nog nooit.
"Het ging niet best", verzuchtte Woods na zijn moeizame tweede rondgang, die een dubbele bogey, vijf bogeys en drie birdies telde. "Het was een beetje een worsteling. Ik had weer wat last van mijn rug. Dat begon al in de warming-up. Daardoor kon ik niet vrijuit bewegen. Het is wat het is. Het zal nog wel vaker gebeuren."
Woods heeft in zijn succesvolle carrière verscheidene rugoperaties ondergaan. Eerder dit jaar, nog voor de coronacrisis, sloeg hij diverse toernooien over vanwege terugkerende klachten. Na de hervatting van de PGA Tour bleef Woods deze zomer nog geruime tijd aan de kant, omdat hij er eerst zeker van wilde zijn dat het veilig zou zijn om weer aan wedstrijden mee te doen. In Dublin durfde hij het wel weer aan, maar laat zijn spel vooralsnog te wensen over. Op zijn 83e recordzege op de PGA Tour zal hij sowieso nog even moeten wachten.
Meer uit Sport
CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
2 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
20 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
1 dag geleden