Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfster Van Dam uitgenodigd voor US Open

Golfster Van Dam uitgenodigd voor US Open

HOUSTON (ANP) - Golfster Anne van Dam mag volgende maand meedoen aan de 75e editie van de US Open voor vrouwen. Van Dam kreeg van de organisatie van de major een uitnodiging op basis van haar plek op de wereldranglijst. De US Open zou in juni worden gespeeld, maar werd als gevolg van de coronacrisis verplaatst naar het einde van het jaar.

De golfsters strijden van 10 tot en met 13 december in Houston om de titel. Van Dam plaatste op Instagram een foto van een doos met daarin de officiële uitnodiging voor de US Open. "Een geweldige verrassing", schreef ze er bij.

De 25-jarige Arnhemse speelde onlangs twee toernooien van de Europese vrouwentour in Saudi-Arabië. Ze eindigde als vierde en als tweede. Van Dam, die van sportkoepel NOC*NSF individuele ondersteuning krijgt, gaat haar seizoen nu verlengen in Houston.

Meer uit Sport

Boer traint dag na val op 500 meter weer mee bij shorttrackers

MILAAN (ANP) - Shorttracker Teun Boer heeft geen blessure overgehouden aan zijn harde val in de finale van de olympische 500 meter. De 24-jarige Nijmegenaar verscheen donderdag aan het begin van de middag op het ijs van de trainingshal in de Milano Ice Skating Arena.

24 minuten geleden
Verstappen redelijk productief tijdens ochtendsessie in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens zijn eerste sessie van de tweede testweek in Bahrein 56 ronden gereden. Daarmee was de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 productiever dan zijn teamgenoot Isack Hadjar een dag eerder, die toen in de ochtendsessie slechts dertien ronden reed door onderhoud aan de Red Bull. Over de hele dag kwam de Fransman tot een kleine zeventig ronden, Verstappen komt donderdagmiddag nog in actie.

46 minuten geleden
Gastland Italië tegen vlaggen Rusland en Belarus bij Paralympics

ROME (ANP/DPA) - Gastland Italië is fel tegen de deelname van Russische en Belarussische sporters aan de Paralympische Spelen onder eigen vlag. "De Italiaanse regering spreekt haar absolute afkeuring uit over de beslissing van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC)", staat in een verklaring van ministers Antonio Tajani (Buitenlandse Zaken) en Andrea Abodi (Sport).

1 uur geleden
Nederland loopt nog twee medailles achter op vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland loopt in Milaan en Cortina d'Ampezzo nog twee medailles achter in vergelijking met de vorige Winterspelen van 2022 in Beijing. Na het zilver en brons van de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout op de 500 meter staat de teller voor TeamNL nu op vijftien plakken.

2 uur geleden
Zieke Van Gerwen mist Premier League-avond in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Michael van Gerwen ontbreekt donderdag op de Premier League-avond in Glasgow omdat hij ziek is. Wereldkampioen Luke Littler, zijn tegenstander in de kwartfinales, staat daardoor direct in de halve finales. Dat meldt dartsbond PDC.

2 uur geleden
Schaakgrootmeester Timman (74) overleden

DEN HAAG (ANP) - Schaakgrootmeester Jan Timman is woensdag op 74-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt de Koninklijke Nederlandse Schaakbond (KNSB) na berichtgeving van de NOS. Timman was al langere tijd ziek.

3 uur geleden
Melle van 't Wout wist dat het op zijn verjaardag moest gebeuren

MILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout was al vanaf de zomer bezig met de olympische 500 meter. "Toen werd het programma van de Spelen bekend en zag ik dat deze afstand op mijn verjaardag was ingepland. Dat kan geen toeval zijn. Ik wist dat het op deze dag moest gebeuren", sprak de rijder van TeamNL, die in Milaan zijn 26e verjaardag vierde met een zilveren medaille. Zijn broer Jens behaalde, na zijn olympische titels op de 1000 en 1500 meter, brons.

10 uur geleden