Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfster Van Dam kansrijk in Marbella

Golfster Van Dam kansrijk in Marbella

MARBELLA (ANP) - Golfster Anne van Dam staat er halverwege het Andalusië Open goed voor. De titelhoudster ging vrijdag in Marbella rond in 69 en dat is één slag meer dan op donderdag. Van Dam staat na twee rondes op -7.

Met -7 hoeft Van Dam alleen de Duitse Karolin Lampert voor zich te dulden. Van Dam deelt de tweede plek met drie anderen, waaronder Aditi Ashok uit India.

Vorig jaar noteerde Van Dam over het hele toernooi 271 slagen en dat was toen goed voor haar tweede toernooizege van 2018.

Meer uit Sport

Verstappen vreest dat oververhitte banden hem van zege houden

IMOLA (ANP) - Max Verstappen (27) vreest dat de snel opwarmende banden van zijn RB21 hem bij de Grote Prijs van Emilia-Romagna van de zege zullen houden. De drievoudig winnaar van de race in Imola start op zondag op de tweede plaats achter klassementsleider Oscar Piastri van McLaren. Verstappen zette zaterdag bij de kwalificatie niet alles in het werk om poleposition te bereiken omdat hij het scoren van punten in de race belangrijker vindt.

34 minuten geleden
Verstappen kan vanuit zijn F1-wagen onbestraft vloeken in Imola

IMOLA (ANP) - Max Verstappen hoeft tijdens de Grote Prijs van Emilia-Romagna niet te vrezen dat een vloek over de boordradio hem een hoge boete oplevert. Daartoe is de internationale sportcode in aanloop naar de zevende race van het seizoen aangepast. De Nederlandse Claire Dubbelman, plaatsvervangend wedstrijdleider van de FIA, stelt dat de aanpassing van de regels "een verbetering voor iedereen" is.

2 uur geleden
Golfer Scheffler leidt ruim na derde dag PGA Championship

CHARLOTTE (ANP/RTR) - Golfer Scottie Scheffler leidt met nog één dag te gaan op het PGA Championship. De nummer 1 van de wereld nam op de derde dag op de Quail Hollow Club in North Carolina met een ronde van 65 slagen (-6) de leiding over van Jhonattan Vegas uit Venezuela. Scheffler staat na drie ronden op 11 slagen onder het baangemiddelde.

5 uur geleden
Plapp soleert naar ritzege in Giro, Kelderman tweede

CASTELRAIMONDO (ANP) - De Australiër Luke Plapp heeft de achtste etappe in de Ronde van Italië gewonnen, een etappe over 197 kilometer van Giulianova naar Castelraimondo met veel klimwerk in de Apennijnen. De renner van Jayco-AlUla ontsnapte op zo'n 46 kilometer van de finish uit een kopgroep en soleerde vervolgens over heuvelachtige wegen naar de zege. Wilco Kelderman (Visma - Lease a Bike), die mee was in de lange ontsnapping, arriveerde als tweede aan de meet op 38 seconden achterstand van Plapp.

18 uur geleden
Einde aan ongeslagen reeks Griekspoor op challengertoernooien

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de finale van het challengertoernooi van Bordeaux te bereiken. De nummer 1 van Nederland verloor in de halve eindstrijd met 4-6 0-6 van de Georgiër Nikoloz Basilasjvili, de nummer 157 van de wereld. Met de nederlaag kwam er een einde aan een reeks van 32 zeges op het tweede niveau van het tennis.

18 uur geleden
Verstappen start in Imola op de tweede plek achter Piastri

IMOLA (ANP) - Max Verstappen staat zondag op de tweede plaats bij de start van de Grote Prijs van Emilia-Romagna. De Nederlandse coureur van Red Bull moest de leider in het WK-klassement Oscar Piastri in de kwalificatie voor zich laten. De Australiër reed een tijd van 1.15,500 en begint in Imola op pole position. De Brit George Russell start als derde.

20 uur geleden
Ferrari niet bij eerste tien bij start van GP van Emilia-Romagna

IMOLA (ANP) - Geen van beide Ferrari's staat op zondag bij de eerste tien aan de start van de Grote Prijs van Emilia-Romagna. Charles Leclerc en Lewis Hamilton wisten zich niet te plaatsen voor het derde deel van de kwalificatie. Daarmee is Ferrari de grote verliezer van de zaterdag in Imola.

20 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!