Golfster Van Dam begint seizoen met 31e plek in Lake Nona
ORLANDO (ANP) - Golfster Anne van Dam is haar derde seizoen op de Amerikaanse proftour redelijk begonnen. De Arnhemse eindigde net buiten de top 30 in het Gainbridge LPGA op de golfbaan van Lake Nona in Florida.
Van Dam sloot af met een ronde van 73 slagen in de vierde ronde, 1 boven par. Ze eindigde op een score van drie onder par voor het hele toernooi, goed voor de gedeelde 31e plaats. Haar scorekaart was best grillig met één eagle, drie birdies, vier bogeys en één dubbel bogey. Van Dam speelde overigens een 'thuiswedstrijd' want de golfclub van Lake Nona is ook het resort waar ze woont en traint.
De Amerikaanse Nelly Korda won het toernooi. Ze kwam na een slotronde van 69 slagen uit op een eindscore van -16. Ze had drie slagen minder dan landgenote Lexi Thompson en de Nieuw-Zeelandse Lydia Ko, die met -13 de tweede plaats delen.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
3 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
6 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
7 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
9 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden