
'Golfresort Mar-a-Lago van Trump deels dicht om corona-uitbraak'
PALM BEACH (ANP/RTR) - Het golfresort Mar-a-Lago van oud-president Donald Trump is deels op slot gegaan vanwege een uitbraak van het coronavirus, zeggen twee ingewijden. Trump en zijn familie verblijven sinds hij in januari uit het Witte Huis vertrok op het resort in Florida.
Een aantal medewerkers van de club zou uit voorzorg in quarantaine zitten, stelt een van de twee bronnen. Om hoeveel infecties het gaat en in welke mate het golfresort dicht is, is niet duidelijk. Evenmin is bekend wat de gevolgen zijn voor Trump en zijn gezin. Het zou om een sluiting voor korte tijd gaan.
Trump belandde vorig jaar oktober enige dagen in het ziekenhuis nadat hij besmet raakte met het longvirus. Ook zijn vrouw Melania en zoon Barron testten positief.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De maandag door de Amerikaanse president Donald Trump aangekondigde inzet van de Nationale Garde in Washington begint dinsdagavond (lokale tijd). Dat zei Witte Huis-woordvoerster Karoline Leavitt tegen The Washington Post. Ze zei ook dat maandagavond al ongeveer 850 leden van het reserveleger in de hoofdstad waren gearriveerd.
9 minuten geledenPARIJS (ANP) - Een Franse luchtverkeersleider op de luchthaven Charles de Gaulle in Parijs is geschorst omdat hij 'Free Palestine' zei tijdens een radio-uitwisseling met de bemanning van een vlucht van de Israëlische luchtvaartmaatschappij El Al. De Israëlische maatschappij maakte een melding van het incident, waarna er een onderzoek werd geopend.
12 minuten geledenMADRID (ANP) - De natuurbranden in het zuiden van Europa, dat te maken heeft met een hittegolf, hebben dinsdag drie mensen het leven gekost. Ook zijn duizenden mensen geëvacueerd, onder meer in Spanje en Griekenland.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft 26 gevangenen overgedragen aan de Verenigde Staten, meldt The Wall Street Journal. De gevangenen worden ervan verdacht banden te hebben met drugskartels en werden gezocht door de VS.
2 uur geledenJERUZALEM (ANP) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft in een interview met tv-zender i24 gezegd dat hij het gevoel heeft bezig te zijn met een "historische en spirituele missie" namens het Joodse volk. Ook zei hij zich zeer verbonden te voelen met de "visie van Groot-Israël", een omstreden term.
2 uur geledenKYIV (ANP/AFP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky stelt dat de Russische president Vladimir Poetin een "persoonlijke overwinning" heeft behaald door te worden uitgenodigd voor een overleg met de Amerikaanse president Donald Trump in de Verenigde Staten. De ontmoeting heeft volgens hem sancties tegen Rusland vertraagd.
6 uur geledenTEL AVIV (ANP/AFP) - Palestijnen mogen Gaza verlaten als ze dat willen, terwijl Israël een verdere invasie van het gebied voorbereidt. Dat zegt premier Benjamin Netanyahu in gesprek met tv-zender i24.
6 uur geleden