Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfers op PGA Tour slaan weer af

Golfers op PGA Tour slaan weer af

FORT WORTH (ANP/RTR) - De Amerikaanse PGA Tour is in Forth Worth (Texas) na een coronapauze van drie maanden weer op gang gebracht. De golfers begonnen op de statige Colonial Country Club aan hun eerste ronde van de Charles Schwab Challenge. De Brit Justin Rose toonde meteen al een goede vorm. Hij liet in het sterke deelnemersveld, aangevoerd door de nummer 1 op de wereldranglijst Rory McIlroy uit Noord-Ierland, drie birdies noteren op zijn eerste vier holes.

Precies om 08.46 uur lokale tijd klonk er klaroengeschal en kwam de vroege karavaan op de zonovergoten baan tot stilstand. De spelers en hun caddies stopten even om de zwarte arrestant George Floyd te gedenken, die eind vorige maand door politiegeweld om het leven kwam. Deze korte plechtigheid zal tijdens het toernooi, dat zondag eindigt, elke dag worden gehouden, steeds op het dezelfde tijdstip. Het filmpje waarop Floyd tegen de grond wordt gedrukt met een knie van een witte agent in zijn nek duurt 8 minuten en 46 seconden.

De golfvierdaagse in Texas vindt vanwege de coronacrisis achter gesloten deuren plaats. De spelers moeten zich houden aan tal van hygiënische gedragsregels op de baan, waarbij de veilige afstand van elkaar en van de caddies één van de hoofdpunten is.

Meer uit Sport

Wærenskjold verrast zichzelf met sprintzege in Tour de France

NEVERS (ANP) - De Noorse wielrenner Søren Wærenskjold heeft zichzelf verbaasd met zijn ritzege in de elfde etappe van de Tour de France. Dat zei de renner van Uno-X Mobility na de etappe in het flashinterview. "Het is een grote verrassing voor mezelf", aldus Wærenskjold.

1 dag geleden
Wærenskjold wint snelste Touretappe ooit in sprint, Kooij tweede

NEVERS (ANP) - Søren Wærenskjold heeft woensdag de elfde etappe van de Tour de France gewonnen. De Noor van Uno-X Mobility was na een overwegend vlakke etappe over 161 kilometer van Vichy naar Nevers de snelste in de massasprint. De Nederlandse sprinttroef Olav Kooij werd tweede, voor de Belg Jasper Philipsen.

1 dag geleden
Tennisser Van de Zandschulp strandt weer in tweede ronde Båstad

BÅSTAD (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in het Zweedse Båstad net als vorig jaar niet in geslaagd de kwartfinale te bereiken. De 30-jarige Nederlander verloor op het ATP-toernooi in de tweede ronde via een tiebreak van Adolfo Daniel Vallejo (22) uit Paraguay. Het werd 6-4 3-6 6-7 (4).

1 dag geleden
Peloton in de regen vertrokken in elfde etappe Tour de France

VICHY (ANP) - De elfde etappe van de Tour de France is woensdag in regenachtige omstandigheden van start gegaan. In de omgeving van de start is er volgens de Franse weerdienst naast regen ook kans op onweersbuien. De temperatuur ligt gedurende de etappe tussen de 33 en 36 graden.

1 dag geleden
Verstappen wil zich herpakken op favoriet circuit bij GP België

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen hoopt zich komend weekend te herpakken bij de Grote Prijs van België op zijn "favoriete circuit" op Spa-Francorchamps. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull gleed tien dagen geleden van de baan tijdens de Grote Prijs van Groot-Brittannië. Het was zijn tweede schuiver in acht dagen tijd, na zijn eerdere crash in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Oostenrijk.

1 dag geleden
Nederland steunt oproep Estland voor stop EU-financiering IOC

DEN HAAG (ANP) - Estland pleit voor een stop op EU-financiering voor sportbonden die Russische en Belarussische atleten toestaan deel te nemen aan internationale wedstrijden. Nederland en nog zeven andere landen ondersteunen die oproep aan de Europese Commissie, die onder meer het Internationaal Olympisch Comité (IOC) raakt.

1 dag geleden
Pogačar krijgt alleen maar kracht van mensen die hem uitjoelen

LE LIORAN (ANP) - Tadej Pogačar krijgt alleen maar meer motivatie van de mensen langs de kant die hem en zijn ploeg uitjoelen in de Tour de France. Dat zei de Sloveense geletruidrager na zijn derde etappezege van deze Tour. "De sfeer was geweldig, al was er ook boegeroep. Voor de mensen die ons uitjoelen: zij hebben ons alleen maar meer kracht gegeven", aldus de kopman van UAE Team Emirates in het flashinterview na de tiende etappe.

2 dagen geleden