Golfers Luiten en Besseling vallen terug in seizoensfinale Dubai
DUBAI (ANP) - De golfers Joost Luiten en Wil Besseling hebben geen verbetering getoond in de tweede ronde van het Tour Championship, de seizoensfinale van de Europese Tour in Dubai. Luiten zakte met een ronde van 73 slagen, 1 boven par, naar de gedeelde 30e plaats. Besseling noteerde ook 73 slagen en viel terug naar de gedeelde 35e plaats.
Luiten is voor de elfde keer aanwezig op het eindejaarstoernooi in het Arabische emiraat, waar de beste spelers van de tour strijden om 7 miljoen euro prijzengeld en de eerste plek op de jaarranking. De Bleiswijker hoopt zijn tot nog toe fletse seizoen wat kleur te geven, maar na twee ronden is hij ver verwijderd van een topklassering. De winnaar van zes toernooien op de Europese Tour scoorde liefst vijf bogeys en zette daar vier birdies tegenover.
Besseling is debutant op het Tour Championship, dat wordt gespeeld op de Jumeirah Golf Estate. De Noord-Hollander maakte vier bogeys en drie birdies.
De Amerikaan Patrick Reed schoot omhoog met een ronde van 64 slagen (-8) en nam de leiding in de stand over van de Fransman Victor Perez, die een slechte ronde afwerkte. Reed staat twee slagen voor op de Engelsman Matthew Fitzpatrick. Reed begon het toernooi als de nummer 1 op de ranglijst van de Europese Tour en maakt nu grote kans zich tot kampioen van dit jaar te kronen in Dubai.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
12 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
13 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
18 uur geleden