Golfers Luiten en Besseling vallen terug in seizoensfinale Dubai
DUBAI (ANP) - De golfers Joost Luiten en Wil Besseling hebben geen verbetering getoond in de tweede ronde van het Tour Championship, de seizoensfinale van de Europese Tour in Dubai. Luiten zakte met een ronde van 73 slagen, 1 boven par, naar de gedeelde 30e plaats. Besseling noteerde ook 73 slagen en viel terug naar de gedeelde 35e plaats.
Luiten is voor de elfde keer aanwezig op het eindejaarstoernooi in het Arabische emiraat, waar de beste spelers van de tour strijden om 7 miljoen euro prijzengeld en de eerste plek op de jaarranking. De Bleiswijker hoopt zijn tot nog toe fletse seizoen wat kleur te geven, maar na twee ronden is hij ver verwijderd van een topklassering. De winnaar van zes toernooien op de Europese Tour scoorde liefst vijf bogeys en zette daar vier birdies tegenover.
Besseling is debutant op het Tour Championship, dat wordt gespeeld op de Jumeirah Golf Estate. De Noord-Hollander maakte vier bogeys en drie birdies.
De Amerikaan Patrick Reed schoot omhoog met een ronde van 64 slagen (-8) en nam de leiding in de stand over van de Fransman Victor Perez, die een slechte ronde afwerkte. Reed staat twee slagen voor op de Engelsman Matthew Fitzpatrick. Reed begon het toernooi als de nummer 1 op de ranglijst van de Europese Tour en maakt nu grote kans zich tot kampioen van dit jaar te kronen in Dubai.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
20 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.
21 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
1 dag geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
1 dag geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
1 dag geleden