Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfers Luiten en Besseling eindigen gelijk in seizoensfinale

Golfers Luiten en Besseling eindigen gelijk in seizoensfinale

DUBAI (ANP) - De Nederlandse golfers Joost Luiten en Wil Besseling zijn op het Tour Championship in Dubai op gelijke hoogte geëindigd. Zowel Luiten als Besseling kwam op de seizoensfinale van de Europese Tour na vier rondes uit op 287 slagen, goed voor een plek onderin de middenmoot op de 43e plaats.

Besseling ging de laatste ronde in met één slag voorsprong op Luiten. De 35-jarige Noord-Hollander, die voor het eerst mocht meedoen aan het Tour Championship, begon zijn vierde omloop goed met drie birdies op de eerste negen holes. Op de tweede negen holes moest Besseling echter twee bogeys en ook een dubbele bogey invullen op zijn scorekaart, waardoor hij uitkwam op 72 slagen, 1 boven par. Luiten volgde met drie birdies en drie bogeys precies het baangemiddelde.

"Ik was klaar voor een lage ronde, maar helaas mocht het niet zo zijn", zei Besseling. "Maar al met al was het een positief jaar, dat ik hier in Dubai heb kunnen afsluiten. Nu is het tijd om uit te rusten en te genieten van mijn familie en vrienden."

De Engelsman Matthew Fitzpatrick pakte de winst op de banen van Jumeirah Golf Estate. Hij verdiende daarmee zo'n 3 miljoen euro. Fitzpatrick eindigde op 273 slagen, één minder dan landgenoot Lee Westwood. De 47-jarige Westwood won wel de 'Race to Dubai', de ranglijst waarop alle prestaties van dit jaar op de Europese Tour worden meegenomen. Hij mag zich de oudste kampioen van de tour noemen.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

11 uur geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

13 uur geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

13 uur geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

16 uur geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

1 dag geleden
Schaatsster Schulting wint NK sprint, ook Fledderus mag naar WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.

1 dag geleden
Atlete Klaver Nederlands kampioen 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.

1 dag geleden