Golfers Besseling en Huizing nog kansrijk voor zege in Hamburg
HAMBURG (ANP) - Golfers Wil Besseling en Daan Huizing maken bij het Porsche European Open in Hamburg na drie ronden nog kans op de eindzege. Besseling staat op het toernooi van de DP World Tour met 213 slagen op een gedeelde vierde plaats. Huizing staat met 215 slagen op een zevende plaats.
Besseling ging zaterdag rond in 70 slagen, twee onder het baangemiddelde. Op de laatste hole sloeg de 36-jarige golfer een eagle, na eerder twee birdies en twee bogeys. Hij staat op 3 slagen onder het baangemiddelde.
Huizing had met drie birdies en twee bogeys een ronde van 71 slagen. Hij staat op 1 slag onder het baangemiddelde en daarmee vier slagen van de leider. Dat is de Fransman Victor Perez die vorige week nog de Dutch Open in Cromvoirt won. Perez ging zaterdag rond in 71 slagen en staat op -5. Hij heeft 1 slag voorsprong op zijn landgenoot Julien Brun en de Zweed Joakim Lagergren.
Luiten doet niet meer mee in Hamburg. Hij gaf donderdag in Hamburg op na een dramatische start en maakte daarna bekend voorlopig even afstand van de sport te nemen vanwege mentale problemen. Darius van Driel mocht niet deelnemen aan de derde ronde.
Meer uit Sport
JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.
3 uur geledenJEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.
4 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.
6 uur geledenJEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.
7 uur geledenMADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
22 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
1 dag geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
1 dag geleden