Golfers Besseling en Huizing nog kansrijk voor zege in Hamburg
HAMBURG (ANP) - Golfers Wil Besseling en Daan Huizing maken bij het Porsche European Open in Hamburg na drie ronden nog kans op de eindzege. Besseling staat op het toernooi van de DP World Tour met 213 slagen op een gedeelde vierde plaats. Huizing staat met 215 slagen op een zevende plaats.
Besseling ging zaterdag rond in 70 slagen, twee onder het baangemiddelde. Op de laatste hole sloeg de 36-jarige golfer een eagle, na eerder twee birdies en twee bogeys. Hij staat op 3 slagen onder het baangemiddelde.
Huizing had met drie birdies en twee bogeys een ronde van 71 slagen. Hij staat op 1 slag onder het baangemiddelde en daarmee vier slagen van de leider. Dat is de Fransman Victor Perez die vorige week nog de Dutch Open in Cromvoirt won. Perez ging zaterdag rond in 71 slagen en staat op -5. Hij heeft 1 slag voorsprong op zijn landgenoot Julien Brun en de Zweed Joakim Lagergren.
Luiten doet niet meer mee in Hamburg. Hij gaf donderdag in Hamburg op na een dramatische start en maakte daarna bekend voorlopig even afstand van de sport te nemen vanwege mentale problemen. Darius van Driel mocht niet deelnemen aan de derde ronde.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training van de Grote Prijs van Monaco de vijfde tijd neergezet. Op het stratencircuit aan de Middellandse Zee was hij in zijn Red Bull 0,942 seconde langzamer dan Kimi Antonelli, die de snelste tijd noteerde. De Italiaanse leider in de WK-stand klokte met zijn Mercedes 1.12,720. De tweede en derde tijd waren voor de Ferrari's van Charles Leclerc en Lewis Hamilton.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot heeft voor de zesde keer Roland Garros gewonnen. De 29-jarige Nederlandse versloeg in de finale de Française Ksenia Chasteau met duidelijk verschil: 6-1 6-0. De partij duurde slechts 48 minuten.
2 uur geledenSAN ANTONIO (ANP) - De basketballers van de New York Knicks hebben ook de tweede wedstrijd in de finale van de NBA gewonnen. Het team van coach Mike Brown was opnieuw te sterk voor de San Antonio Spurs: 104-105. Bij rust leidden de Knicks met iets groter verschil (52-56).
6 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
20 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
22 uur geleden