Golfers Besseling en Huizing nog kansrijk voor zege in Hamburg
HAMBURG (ANP) - Golfers Wil Besseling en Daan Huizing maken bij het Porsche European Open in Hamburg na drie ronden nog kans op de eindzege. Besseling staat op het toernooi van de DP World Tour met 213 slagen op een gedeelde vierde plaats. Huizing staat met 215 slagen op een zevende plaats.
Besseling ging zaterdag rond in 70 slagen, twee onder het baangemiddelde. Op de laatste hole sloeg de 36-jarige golfer een eagle, na eerder twee birdies en twee bogeys. Hij staat op 3 slagen onder het baangemiddelde.
Huizing had met drie birdies en twee bogeys een ronde van 71 slagen. Hij staat op 1 slag onder het baangemiddelde en daarmee vier slagen van de leider. Dat is de Fransman Victor Perez die vorige week nog de Dutch Open in Cromvoirt won. Perez ging zaterdag rond in 71 slagen en staat op -5. Hij heeft 1 slag voorsprong op zijn landgenoot Julien Brun en de Zweed Joakim Lagergren.
Luiten doet niet meer mee in Hamburg. Hij gaf donderdag in Hamburg op na een dramatische start en maakte daarna bekend voorlopig even afstand van de sport te nemen vanwege mentale problemen. Darius van Driel mocht niet deelnemen aan de derde ronde.
Meer uit Sport
SHANGHAI (ANP) - Cadillac heeft bewezen dat het de Formule 1 aankan. Dat zegt teambaas Graeme Lowdon in een vooruitblik op de Grote Prijs van China komend weekend. "Het was heel bijzonder om het Formule 1-team van Cadillac geschiedenis te zien schrijven door onze eerste race uit te rijden."
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Het Paralympisch Comité van Oekraïne stelt dat zijn atleten en coaches vanaf het begin van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina "systematisch onder druk zijn gezet" door vertegenwoordigers van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC).
5 uur geledenUCHON (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de macht gegrepen in Parijs-Nice. In een chaotische etappe in regenachtige omstandigheden kwam de tweevoudig Tourwinnaar alleen boven op een klim van eerste categorie. De Nederlander Tim van Dijke werd derde op 45 seconden van de winnaar, vier seconden achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Mick van Dijke, de tweelingbroer van Tim, werd vierde. Vingegaard neemt de leiding in het algemeen klassement over.
5 uur geledenUCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.
6 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.
11 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.
18 uur geleden