Golfer Woods zakt ver weg op derde dag Masters
AUGUSTA (ANP) - Golfer Tiger Woods kan een zesde titel op The Masters dit jaar uit zijn hoofd zetten. De vijfvoudig kampioen ging zaterdag op de derde dag rond op de baan van Augusta in 78 slagen. Daarmee zakte de 46-jarige Woods ver weg in het klassement.
Woods was begonnen aan de derde dag op een gedeelde negentiende plaats na rondes van 71 en 74 slagen. De golfvedette begon opnieuw met een bogey maar sloeg ook al een birdie op de tweede hole. Een dubbele bogey op de vijfde hole zette hem verder op achterstand. Na bogeys op 9 en 11, herstelde hij zich nog een beetje met twee birdies. Op de laatste drie holes ging het echter mis. Met twee bogeys en een dubbele bogey eindigde hij zes slagen boven het baangemiddelde.
De golfer, die al voor de 24e keer meedoet aan The Masters, maakt in Augusta zijn rentree. Woods had ruim dertien maanden geleden een zwaar auto-ongeluk en liep daarbij ernstig letsel aan zijn rechterbeen op.
Meer uit Sport
MILTON KEYNES/WOKING (ANP/RTR) - Max Verstappen dreigt na 2027 zijn race-engineer Gianpiero Lambiase bij Red Bull kwijt te raken. De 45-jarige Italiaan maakt na volgend seizoen de overstap naar McLaren, zoals Dagblad De Limburger en De Telegraaf eerder berichtten. Ook de BBC en persbureau Reuters bevestigen de overgang op basis van bronnen.
1 uur geledenROUBAIX (ANP) - Marianne Vos gaat zondag van start in Parijs-Roubaix. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op de eigen site. De 38-jarige renster miste afgelopen zondag de Ronde van Vlaanderen vanwege het overlijden van haar vader. Ook liet ze eerder Milaan-Sanremo schieten toen haar vader ernstig ziek was.
2 uur geledenBASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
20 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
21 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
22 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
1 dag geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
1 dag geleden