Golfer Woods traint onder grote belangstelling voor Masters
AUGUSTA (ANP) - Onder grote publieke belangstelling heeft golfer Tiger Woods een halve ronde afgewerkt op de banen van Augusta. De vijftienvoudig majorwinnaar overweegt deze week op de Masters zijn rentree te maken, ruim dertien maanden na een zwaar auto-ongeluk. De 46-jarige Amerikaan maakt vermoedelijk dinsdag bekend of hij meedoet aan de eerste major van het seizoen.
De voormalige nummer 1 van de wereld meldde zondag op Twitter dat hij op weg was naar Augusta om daar te gaan trainen. "Het wordt een beslissing op het laatste moment of ik ga meedoen", aldus Woods, die een dag later negen holes afwerkte. Honderden toeschouwers keken langs de baan toe. Naar verluidt had Woods zondag ook al een trainingsrondje langs negen holes gemaakt.
De Amerikaan trok maandag op met zijn landgenoten Justin Thomas en Fred Couples. "Ik wil niet voor Tiger praten", zei Couples. "Maar als een vriend kan ik wel zeggen dat het er indrukwekkend uit zag wat hij liet zien. Het slaan gaat goed, nu gaat het om het lopen. Als hij hier 72 holes kan lopen, dan doet hij mee."
Woods veroverde in 2019 voor de vijfde keer het groene jasje als winnaar van de Masters. De Amerikaan kwam in november 2020 voor het laatst in actie, op de vanwege het coronavirus uitgestelde Masters. Als titelverdediger eindigde hij op de 38e plaats. Enkele maanden later liep Woods bij een eenzijdig verkeersongeluk zware verwondingen op, met name aan zijn rechterbeen.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.
45 minuten geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
1 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
1 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
3 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
3 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
3 uur geleden