Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Woods speelt met mank been alleen nog de majors

Golfer Woods speelt met mank been alleen nog de majors

ALBANY (ANP) - Golfer Tiger Woods hoopt volgend jaar alle vier de majors te kunnen spelen, maar veel meer zit er niet in. "Fysiek is dat alles waartoe ik in staat ben. Ik heb niet veel over in dat been van mij", zei de Amerikaan bij de Hero World Challenge op de Bahama's, het invitatietoernooi waarvan hij de gastheer is.

De 46-jarige Woods zou aanvankelijk zelf meespelen, maar hij trok zich terug vanwege een peesplaatontsteking in zijn rechtervoet. Die blessure is het gevolg van zijn verzwakte rechterbeen, dat verbrijzelde door zijn zware auto-ongeval in februari 2021. "Ik wil heel graag spelen, want ik hou van deze sport. Ik kan de bal ook slaan hoe ik maar wil, maar helaas kan ik niet lopen", aldus de vijftienvoudig majorwinnaar.

Woods vertelde dat hij dit jaar nog twee operaties heeft ondergaan aan zijn rechterbeen, zonder in details te treden. "Ik heb dit jaar tegenslagen moeten verwerken, maar op een of andere manier kon ik meestal wel doorgaan. Maar bij deze blessure is dat niet mogelijk. Ik moet mijn voet rust geven", aldus de golfer, die dit jaar de Masters, het PGA Championship en het Brits Open speelde. Na die laatste major in juli speelde hij geen toernooien meer.

"Ik heb mijn beperkingen, maar zal mijn best doen me op te laden voor de grote toernooien. Wie weet krijg ik de geest en kan ik zelfs nog meedoen om de winst. Hopelijk ben ik dat nog niet verleerd."

Meer uit Sport

BMX'ster Laura Smulders wint wereldbekerwedstrijd in China

MENTOUGOU (ANP) - BMX'ster Laura Smulders heeft de vijfde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. De Europees kampioene was in het Chinese Mentougou de beste in de finale. Het is de dertigste wereldbekerzege van de 32-jarige Nijmeegse.

1 uur geleden
Vierde tijd Verstappen in tweede vrije training GP in Maleisië

SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft de vierde tijd genoteerd in de tweede vrije training bij de Grote Prijs van Bahrein in Maleisië. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 zette in zijn Red Bull een tijd van 1.37,785 neer. De Monegask Charles Leclerc (Ferrari) was in het warme Sepang de snelste: 1.37,528.

5 uur geleden
Verstappen maakt indruk in eerste vrije training GP in Maleisië

SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft de beste tijd gereden in de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Bahrein in Maleisië. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 klokte in zijn Red Bull 1.37,520. De Nederlander was daarmee ruim sneller dan de Brit George Russell van Mercedes, die met 1.37,903 de tweede tijd in het warme Sepang noteerde.

8 uur geleden
Grote gecombineerde tennistoernooien krijgen gelijk prijzengeld

SINT-PETERSBURG (ANP) - Alle gecombineerde WTA- en ATP-1000-toernooien keren volgend jaar evenveel prijzengeld uit aan vrouwen als aan mannen. Dat heeft de Women's Tennis Association (WTA) donderdag bekendgemaakt. Hiermee sluiten de Canadian Open, de Cincinnati Open en de Italian Open aan bij andere toernooien in deze categorie als het gaat om gelijke beloningen.

21 uur geleden
Ex-wereldkampioene Bronzini ploegleider Visma-Lease a Bike

DEN HAAG (ANP) - Tweevoudig wereldkampioene Giorgia Bronzini gaat vanaf 2027 aan de slag als ploegleider bij Visma - Lease a Bike. De Nederlandse wielerploeg meldt haar komst op de website.

1 dag geleden
Griekspoor in eerste ronde China Open onderuit tegen Rus Roeblev

BEIJING (ANP) - Tallon Griekspoor is in de eerste ronde van de China Open uitgeschakeld. De 30-jarige tennisser verloor in Beijing in drie sets van de Rus Andrej Roeblev: 4-6 7-5 6-7 (6). Roeblev treft nu zijn landgenoot Roman Safiullin.

1 dag geleden
Trap van honderd treden blikvanger EK veldrijden Zeddam

ZEDDAM (ANP) - Een trap van honderd treden is de grote blikvanger in het parcours van de Europese kampioenschappen veldrijden begin november in Zeddam. Een 60 meter lange fietsbrug is een ander opvallend onderdeel in het rondje van bijna 3 kilometer, meldt de organisatie in een persbericht.

1 dag geleden