Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Woods speelt met mank been alleen nog de majors

Golfer Woods speelt met mank been alleen nog de majors

ALBANY (ANP) - Golfer Tiger Woods hoopt volgend jaar alle vier de majors te kunnen spelen, maar veel meer zit er niet in. "Fysiek is dat alles waartoe ik in staat ben. Ik heb niet veel over in dat been van mij", zei de Amerikaan bij de Hero World Challenge op de Bahama's, het invitatietoernooi waarvan hij de gastheer is.

De 46-jarige Woods zou aanvankelijk zelf meespelen, maar hij trok zich terug vanwege een peesplaatontsteking in zijn rechtervoet. Die blessure is het gevolg van zijn verzwakte rechterbeen, dat verbrijzelde door zijn zware auto-ongeval in februari 2021. "Ik wil heel graag spelen, want ik hou van deze sport. Ik kan de bal ook slaan hoe ik maar wil, maar helaas kan ik niet lopen", aldus de vijftienvoudig majorwinnaar.

Woods vertelde dat hij dit jaar nog twee operaties heeft ondergaan aan zijn rechterbeen, zonder in details te treden. "Ik heb dit jaar tegenslagen moeten verwerken, maar op een of andere manier kon ik meestal wel doorgaan. Maar bij deze blessure is dat niet mogelijk. Ik moet mijn voet rust geven", aldus de golfer, die dit jaar de Masters, het PGA Championship en het Brits Open speelde. Na die laatste major in juli speelde hij geen toernooien meer.

"Ik heb mijn beperkingen, maar zal mijn best doen me op te laden voor de grote toernooien. Wie weet krijg ik de geest en kan ik zelfs nog meedoen om de winst. Hopelijk ben ik dat nog niet verleerd."

Meer uit Sport

Picnic PostNL met vijf Nederlandse wielrenners naar Giro d'Italia

DEVENTER (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL start vrijdag met vijf Nederlanders aan de Giro d'Italia. Sprinter Casper van Uden gaat proberen zijn ritzege van vorig jaar een vervolg te geven. De niet fitte klassementsrenner Max Poole ontbreekt, waardoor de Nederlandse ploeg de strategie heeft moeten aanpassen naar "aanvallend koersen, dagelijks kansen zoeken en deze grijpen wanneer het moment zich aandient".

2 uur geleden
Chinees Wu (22) op een na jongste wereldkampioen snooker

SHEFFIELD (ANP/RTR) - De Chinees Wu Yize is de nieuwe wereldkampioen snooker. Met zijn 22 jaar is hij de op een na jongste ooit met de wereldtitel, na de 21-jarige Stephen Hendry in 1990. Wu klopte de Engelse oud-wereldkampioen Shaun Murphy in een spannende finale in Sheffield met 18-17.

3 uur geleden
Nederlandse waterpolosters verliezen van VS bij World Cup

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben bij de World Cup in de tweede groepsronde verloren van de Verenigde Staten. De ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis verloor in Zwemcentrum Rotterdam met 12-10. Bij rust stond het 6-4 voor de Amerikanen.

16 uur geleden
Wielrenster Bossuyt wint tweede etappe Vuelta Femenina

SAN CIBRAO DAS VIÑAS (ANP) - Wielrenster Shari Bossuyt heeft de tweede etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De Belgische van AG Insurance-Soudal was in de eindsprint van een uitgedund peloton de snelste en kwam als eerste over de finish in San Cibrao das Viñas.

19 uur geleden
Van Sliedregt stopt als bondscoach Nederlandse basketbalsters

AMSTERDAM (ANP) - Vincent van Sliedregt stopt als bondscoach van de Nederlandse basketbalsters. Dat meldt de Nederlandse basketbalbond op de website. Van Sliedregt bereikte recent met de Nederlandse vrouwen de tweede kwalificatieronde voor het EK van 2027. Die ronde begint in november.

22 uur geleden
Onderzoek: 1 op de 3 sporters ervaart grensoverschrijdend gedrag

ARNHEM (ANP) - In het seizoen 2024-2025 heeft ruim één op de drie sporters te maken gehad met grensoverschrijdend gedrag. Ruim de helft daarvan besloot het voorval niet te melden of te bespreken. Dat blijkt uit onderzoek onder sporters van 16 jaar en ouder die in het seizoen 2024-2025 actief waren bij verenigingen, uitgevoerd in opdracht van het Centrum Veilige Sport Nederland en NOC*NSF.

23 uur geleden
Wielertalent Seixas (19) debuteert deze zomer in Tour de France

PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.

1 dag geleden