Golfer Woods meldt zich af voor US Open
BOSTON (ANP) - Tiger Woods heeft zich afgemeld voor het US Open dat volgende week plaatsvindt. De 46-jarige golfer laat weten meer tijd nodig te hebben om fit te worden. Het US Open wordt gehouden op de Country Club in Brookline nabij Boston van 16 tot en met 19 juni.
"Ik heb de Amerikaanse golffederatie laten weten dat ik niet zal meedoen aan het US Open, omdat mijn lichaam meer tijd nodig heeft om sterker te worden voor majortoernooien", meldde Woods zelf via Twitter.
Na een auto-ongeluk in februari 2021 lag Woods weken in het ziekenhuis en was hij maandenlang niet in staat te lopen door zware verwondingen, met name aan zijn rechterbeen. Veertien maanden later maakte hij bij de Masters in Augusta verrassend zijn rentree. De vijfvoudig winnaar van het Amerikaanse majortoernooi eindigde als 47e met dertien slagen boven het baangemiddelde. Op het PGA Championship in mei trok de golfer zich na een dramatische derde dag terug wegens fysiek ongemak.
Meer uit Sport
LUSAIL (ANP) - De richtlijnen voor inhaalacties tijdens Formule 1-races worden voor de laatste twee grands prix van dit jaar niet meer aangepast. Dat was een van de uitkomsten van een overleg tussen de twintig coureurs, de internationale autosportfederatie FIA en de stewards bij de Grote Prijs van Qatar. De FIA bracht na afloop een kort verslag naar buiten.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh is niet bezig met het behalen van de titel topscorer aller tijden voor Nederland. "Het is geen doel. Ik denk dat het in een andere rol die ik eerder had misschien haalbaarder was. Ik ben er in dat opzicht niet zo mee bezig. Maar het kan altijd", zei de ervaren aanvoerster van Oranje in aanloop naar haar laatste WK handbal, dat voor de Nederlandse vrouwen vrijdag begint.
6 uur geledenCOPPER MOUNTAIN (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft in het Amerikaanse Copper Mountain de eerste super-G van het olympische seizoen gewonnen. De 28-jarige Zwitser bleef de Oostenrijkers Vincent Kriechmayr en Raphael Haaser in Colorado nipt voor.
18 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft aan twee Russische kunstschaatsers en één kunstschaatsster uit Belarus toestemming gegeven om deel te nemen aan de Olympische Spelen van Milaan volgend jaar. Petr Gumennik en Adeliia Petrosian uit Rusland en Viktoriia Safonova uit Belarus zijn de eerste atleten uit die landen die onder neutrale vlag mogen meedoen, heeft een commissie van het IOC besloten.
19 uur geledenLUSAIL (ANP) - Max Verstappen juicht toe dat McLaren geen teamorders uitdeelt en Lando Norris en Oscar Piastri vrij laat racen, ook al leidt Norris het kampioenschap met 24 punten meer dan zijn teamgenoot. "Perfect. Een betere keuze is er niet. Waarom zou Piastri ineens niet meer mee mogen strijden om de titel? Als ze dat tegen mij zouden zeggen, dan zou ik niet eens komen opdagen", zei Verstappen bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar.
21 uur geledenLUSAIL (ANP) - Max Verstappen heeft geluk nodig om voor de vijfde keer wereldkampioen in de Formule 1 te kunnen worden. Dat zei de 28-jarige coureur van Red Bull bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar. "Natuurlijk is het gat kleiner geworden, maar het zijn nog altijd 24 punten. Er moet heel veel goed gaan tot het einde om nog een kans te hebben. Zelfs als ik alles win, heb ik geluk nodig, maar de kans is absoluut groter dan hij was."
22 uur geledenLUSAIL (ANP) - Oscar Piastri gelooft nog altijd dat hij dit jaar wereldkampioen in de Formule 1 kan worden. "Er is nog steeds een kans, ook al heb ik wel wat geluk nodig. Maar het is in het verleden vaker gebeurd, dus het is niet onmogelijk", zei de 24-jarige Australiër van McLaren bij een persmoment op het Lusail International Circuit.
1 dag geleden