Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Golfer Woods mag ziekenhuis binnenkort verlaten'

'Golfer Woods mag ziekenhuis binnenkort verlaten'

LOS ANGELES (ANP) - Golfer Tiger Woods mag het ziekenhuis in Los Angeles binnenkort verlaten. Dat zegt een andere bekende speler Rory McIlroy, nadat hij contact heeft gehad met de legendarische golfer. Woods raakte onlangs zwaar gewond bij een auto-ongeval.

"Ik heb even met hem kunnen praten", zegt McIlroy, de nummer 11 van de wereld. "Het gaat een stuk beter met hem. Als het een beetje meezit kan hij binnenkort naar huis, om van daaruit verder te werken aan zijn herstel. Hij verheugt zich er op weer bij zijn kinderen en zijn familie te zijn."

Woods raakte zwaar gewond bij een eenzijdig ongeval in zijn SUV, waarbij hij meerdere keren over de kop sloeg en door de brandweer uit zijn voertuig moest worden bevrijd. Hij werd met spoed geopereerd aan enkele open breuken aan zijn rechterbeen en een verbrijzelde enkel.

Meer uit Sport

Handbalsters verliezen halve finale WK van te sterk Noorwegen

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters zijn er op het WK in eigen land niet in geslaagd de finale te halen. In een volgepakt Ahoy Rotterdam was viervoudig wereldkampioen Noorwegen in de halve finale te sterk: 25-35. Nederland kwam geen moment op voorsprong en moest als zo vaak op grote toernooien het hoofd buigen voor de Scandinavische handbalgrootmacht.

14 minuten geleden
Schaatser Nuis ook in Hamar tweede achter Stolz op 1500 meter

HAMAR (ANP) - Kjeld Nuis is ook bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar op het podium geƫindigd van de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen greep het zilver met een tijd van 1.44,95. Hij moest net als een week geleden in Heerenveen de ongenaakbare Jordan Stolz voor zich dulden. De Amerikaan was kort na de 500 meter ook de sterkste op de 1500 meter en won in een baanrecord van 1.44,16. De Chinees Ning Zhongyan werd derde met een tijd van 1.45,11.

33 minuten geleden
Schaatser De Boo verliest onderling duel op 500 meter van Stolz

HAMAR (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft opnieuw zijn meerdere moeten erkennen in Jordan Stolz. De Amerikaan versloeg de Nederlander in een rechtstreeks duel op de 500 meter bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar. Stolz won in een baanrecord van 33,97. De Boo gaf flink toe en noteerde 34,21. Hij eindigde wel als tweede. De Pool Damian Zurek klokte met 34,42 de derde tijd. Sebas Diniz zette met 34,61 de zevende tijd neer.

2 uur geleden
Kok wint voor twaalfde keer op rij 500 meter in wereldbeker

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft voor de twaalfde keer op rij een wereldbekerwedstrijd op de 500 meter gewonnen. De houdster van het wereldrecord (36,09) was in het Noorse Hamar verreweg de snelste van het veld met een tijd van 37,05, een baanrecord. De Poolse Kaja Ziomek-Nogal zette de tweede tijd neer: 37,65 en de Japanse Yukino Yoshida eindigde als derde met een tijd van 37,75. Marrit Fledderus noteerde de zevende tijd met 37,92.

2 uur geleden
Zieke Verstappen feliciteert Norris via videoboodschap

TASJKENT (ANP) - Max Verstappen ontbrak tijdens het prijzengala van de internationale autosportfederatie FIA in Tasjkent (Oezbekistan). De coureur van Red Bull, die 2 punten tekortkwam voor zijn vijfde wereldtitel in de Formule 1, meldde zich ziek af.

2 uur geleden
Handbalsters Duitsland verslaan Frankrijk en staan in finale WK

ROTTERDAM (ANP) - De Duitse handbalsters hebben zich geplaatst voor de finale van het WK. Duitsland versloeg regerend wereldkampioen Frankrijk in de halve finale in Rotterdam Ahoy: 29-23.

3 uur geleden
Baas AIU: mondiale strijd tegen doping is vastgelopen

MONACO (ANP) - De mondiale strijd tegen doping is vastgelopen, omdat sporters de huidige opsporingssystemen dankzij steeds geavanceerdere methoden weten te ontwijken. Dat stelt David Howman, de baas van de onafhankelijke instantie die doping opspoort in de atletiek, AIU.

5 uur geleden