Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Woods hoogst onzeker over deelname Masters

Golfer Woods hoogst onzeker over deelname Masters

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Golficoon Tiger Woods twijfelt over deelname aan de Masters. De vijfvoudig winnaar van het Major-toernooi in Augusta onderging in december voor de vijfde keer een rugoperatie en weet niet zeker of hij over zes weken voldoende hersteld is om mee te spelen. "Mijn God, ik hoop dat ik erbij kan zijn, maar ik weet echt niet of het gaat lukken. Ik moet zuinig zijn op mijn rug, want ik heb er maar één", vertelde de 45-jarige Woods aan CBS.

Woods won in 2019 voor de vijfde keer de Masters en staat nu op vijftien overwinningen in Majors, drie minder dan recordhouder Jack Nicklaus. De Masters staan gepland voor 8 tot en met 11 april. Het herstel van Woods duurt wel langer dan verwacht, want na de ingreep in december rekende hij op een rentree in maart. Nu is al zeker dat hij tot aan de Masters geen toernooien speelt. "Ik voel me goed, een beetje stijf en ik heb nog niet veel geoefend. Naar de putter heb ik alleen nog maar gekeken. Ik krijg nog één MRI-scan en dan hoop ik de trainingsintensiteit wat te verhogen", aldus Woods.

Meer uit Sport

Tennisser Bergs wint op Eastbourne eerste ATP-titel

EASTBOURNE (ANP) - Tennisser Zizou Bergs heeft het grastoernooi van Eastbourne op zijn naam geschreven en daarmee vertrouwen opgedaan voor Wimbledon. In de finale rekende hij in drie sets af met de Fransman Ugo Humbert, die hij komende week ook treft in de eerste ronde op het grandslamtoernooi in Londen: 3-6 6-1 6-4.

6 minuten geleden
Japanner Ogura wint 95e TT van Assen in MotoGP

ASSEN (ANP) - De Japanner Ai Ogura heeft de 95e TT van Assen gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia boekte op het Drentse asfalt zijn eerste overwinning in de koningsklasse van de motorsport. De Spanjaard Raúl Fernández, teamgenoot van Ogura, finishte op twee seconden achterstand als tweede.

7 minuten geleden
Kelderman beleeft 'heerlijk gevoel' van winnen op NK wielrennen

NIJMEGEN (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman kon het bijna niet geloven dat hij in Nijmegen Nederlands kampioen was geworden. De laatste keer dat hij met de handen omhoog over de streep was gekomen was volgens de 35-jarige renner van Visma - Lease a Bike "heel lang geleden". "Bij de beloften denk ik. Het is een heerlijk gevoel", zei hij in de eerste reactie bij de NOS.

22 minuten geleden
WK-leider Bezzecchi maakt zware crash in tweede ronde TT Assen

ASSEN (ANP) - Marco Bezzecchi is al in de tweede ronde van de TT van Assen uitgevallen. De Italiaan, die leidt in het wereldkampioenschap van de MotoGP, verloor in de beruchte bocht Ramshoek de controle over zijn Aprilia-motor. Bezzecchi buitelde tientallen meters door de grindbak. Het is nog onduidelijk of hij letsel heeft opgelopen.

23 minuten geleden
Wielrenner Kelderman voor het eerst Nederlands kampioen op de weg

NIJMEGEN (ANP) - Wilco Kelderman is voor het eerst Nederlands kampioen geworden. De 35-jarige wielrenner van Visma - Lease a Bike rondde na 160,5 kilometer rondom Nijmegen een lange solo af. Op bijna anderhalve minuut werd Bauke Mollema tweede en Jochem Kerckhaert derde.

55 minuten geleden
Veijer negende en Van den Goorbergh dertiende in Moto2-race TT

ASSEN (ANP) - Collin Veijer is bij de TT van Assen als negende gefinisht in de Moto2 en heeft daarmee 7 punten gescoord in het wereldkampioenschap. Zonta van den Goorbergh kwam na 22 ronden op het warme circuit in Drenthe als dertiende over de meet en verdiende 3 punten voor het kampioenschap.

2 uur geleden
Spaanse tiener Quiles boekt bij TT Assen zesde zege in Moto3

ASSEN (ANP) - De Spaanse tiener Máximo Quiles heeft de Moto3 stevig in zijn greep. De 18-jarige tiener won ook bij de TT van Assen de race in de lichtste WK-klasse. Het was al zijn zesde overwinning van dit seizoen.

2 uur geleden