Golfer Van Driel zakt weg op Spaans Open
MADRID (ANP) - Golfer Darius van Driel is op het Spaans Open weggezakt naar de gedeelde achttiende plek. De 33-jarige Van Driel ging in Madrid op de derde dag rond in 72 slagen, aanzienlijk meer dan bij zijn eerste en tweede ronde. De Nederlander noteerde slechts één birdie en twee bogeys.
Van Driel had op de openingsdag slechts 63 slagen nodig voor de achttien holes en ging na de eerste ronde aan de leiding. Vrijdag noteerde hij een score van 69, twee slagen onder het baangemiddelde. Hij staat nu op -9.
Joost Luiten gaat de laatste dag in als gedeeld 35e. Hij kwam net als op vrijdag tot een score van 68 en staat in totaal op -6. Daan Huizing en Wil Besseling staan 51e met -3.
De leiding is in handen van thuisfavoriet Jon Rahm, die dankzij een score van -6 naar -16 ging. De Spanjaard heeft één slag voorsprong op Min Woo Lee uit Australië.
Meer uit Sport
BRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel heeft met België het doel om de Nations League te winnen. "Als je ergens aan meedoet, dan moet je ervoor gaan", zei de bondscoach van België na de nederlaag van de Rode Duivels in Brussel in de Nations League tegen het Frankrijk van bondscoach Zinédine Zidane (0-1).
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino gaat onderzoeken of hij meer geld uit kan keren aan de 211 nationale voetbalbonden. Dit doet hij volgens persbureau Reuters in navolging van oproepen van de continentale bonden UEFA en CONCACAF om 1,85 miljard euro uit de reserves van de wereldvoetbalbond vrij te maken.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Ethiopische Tigst Assefa, die zondag de marathon van Berlijn op dramatische wijze won, moet een achillespeesoperatie ondergaan. Dat heeft een woordvoerder van de marathonorganisatie bevestigd aan het Duitse persbureau dpa. De 29-jarige atlete is naar verwachting maanden uitgeschakeld.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Baanwielrenster Katy Marchant heeft haar carrière beëindigd. De 33-jarige Britse veroverde tijdens de Olympische Spelen van Parijs in 2024 de gouden medaille op de teamsprint en werd twee jaar geleden wereldkampioene op hetzelfde onderdeel.
15 uur geledenMONTREAL (ANP) - De blijdschap overheerst bij Mathieu van der Poel na zijn derde plaats in het wereldkampioenschap op de weg. "Ik heb een heel sterke wedstrijd gereden, voelde me goed en had lange tijd de controle. Ik deed alles wat ik kon en ik was dicht bij succes, maar ik had ook geluk nodig. Uiteindelijk ben ik blij met brons", zei de wereldkampioen van 2023 tijdens zijn persconferentie in Montreal.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Brandon McNulty was na zijn overwinning in de wegwedstrijd op de wereldkampioenschappen wielrennen in Canada vol ongeloof. "Ik weet het echt niet, ik ben helemaal in de war", zei de 28-jarige Amerikaan in het flashinterview. "In de laatste honderden meters geloofde ik het echt niet, ik was zo moe."
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel is als derde geëindigd bij het wereldkampioenschap op de weg. Op het afgeladen stadsparcours in het Canadese Montreal kleurde de 31-jarige Nederlander lange tijd de koers vanuit de kopgroep, maar op 33 kilometer van de finish kon hij net als alle anderen niet mee met de Amerikaanse winnaar Brandon McNulty. Michael Matthews uit Australië werd tweede, nipt voor de Nederlander.
1 dag geleden