Golfer Van Driel elfde in Kenia na sterke slotronde
NAIROBI (ANP) - Golfer Darius van Driel is na een sterke slotronde op de gedeelde elfde plaats geëindigd op het Kenia Open. In Nairobi liet de 33-jarige Nederlander 63 slagen (-8) noteren en kwam hiermee uit op 272 slagen.
Van Driel begon als 36e aan de laatste dag. Hij maakte een eagle, zeven birdies en een bogey. Hij miste onlangs nog de cut bij de Thailand Classics. Hij vertelde aan de website golf.nl dat hij daarna besloot een pauze in te lassen om aan het putten te werken. Met een nieuwe putter had hij in Afrika succes. "Bij die bogey miste ik een putt van anderhalve meter", zei Van Driel op golf.nl. "Maar afgezien van die ene korte misser heb ik heel erg goed staan putten. En mijn spel van tee tot green was gewoon weer uitstekend. Het is zo'n enorm verschil als de putts wel vallen."
De niet fitte Wil Besseling kende een minder optreden in Kenia. Hij sloot af met 77 slagen en werd 78e met 289 slagen.
De zege was voor de Spanjaard Jorge Campillo. Hij had voor de slotronde 66 slagen nodig. Met een totaal van 266 slagen bleef hij de Japanner Masahiro Kawamura (268) voor. Kawamuras landgenoot Ryo Hisatsune en de Spanjaard Santiago Tarrio eindigden als derde met 269 slagen.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
22 uur geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
1 dag geleden