Golfer Simpson wint weer op Vaderdag op PGA Tour
HILTON HEAD (ANP) - De Amerikaanse golfer Webb Simpson heeft de RBC Heritage gewonnen, het tweede toernooi op de PGA Tour na een onderbreking van ruim drie maanden vanwege de coronacrisis. De 34-jarige Simpson, in 2012 ook al op Vaderdag winnaar van de US Open, kwam na vier rondes uit op 262 slagen. Hij had één slag voorsprong op de Mexicaan Abraham Ancer.
Dankzij vijf birdies op de laatste zeven holes legde Simpson de laatste ronde af in 64 slagen, waarmee hij de winst voor zich opeiste. De Amerikaan was de slotronde in gegaan als gedeelde nummer 1, met Ancer en nog twee andere golfers. Daniel Berger, vorige week winnaar van de Charles Schwab Challenge in Texas, eindigde als derde met 264 slagen.
Publiek is vooralsnog niet welkom langs de golfbanen die de PGA Tour aan doet. De Amerikaanse golfer Nick Watney moest zich vrijdag terugtrekken voor de tweede ronde, omdat hij positief had getest op het coronavirus.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Het Paralympisch Comité van Oekraïne stelt dat zijn atleten en coaches vanaf het begin van de Paralympische Spelen in Milaan "systematisch onder druk zijn gezet" door vertegenwoordigers van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC).
39 minuten geledenUCHON (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de macht gegrepen in Parijs-Nice. In een chaotische etappe in regenachtige omstandigheden kwam de tweevoudig Tourwinnaar alleen boven op een klim van eerste categorie. De Nederlander Tim van Dijke werd derde op 45 seconden van de winnaar, vier seconden achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Mick van Dijke, de tweelingbroer van Tim, werd vierde. Vingegaard neemt de leiding in het algemeen klassement over.
1 uur geledenUCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.
7 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.
14 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.
21 uur geleden