Golfer Scott wint thuistoernooi Tiger Woods
PACIFIC PALISADES (ANP) - De Australische golfer Adam Scott heeft het Genesis Invitational gewonnen, een door golflegende Tiger Woods georganiseerd toernooi uit de PGA Tour. Op de banen van het Amerikaanse Pacific Palisades in Californië had Scott genoeg aan een slotronde van 70 slagen, 1 onder par, om zijn concurrenten achter zich te laten.
De 39-jarige Scott deelde aan het begin van de laatste ronde de leiding nog met de Noord-Ier Rory McIlroy en de Amerikaan Matt Kuchar. Die laatste liet 72 slagen noteren en werd nog gedeeld tweede. McIlroy zakte met 73 slagen naar de vijfde plaats. Voor Scott was het zijn 31e professionele overwinning, waarvan veertien op de PGA Tour, het hoogste niveau.
Woods, op de openingsdag nog goed voor 69 slagen, sloot af met een ronde van 77. Daarmee kwam hij niet verder dan de 68e plaats. "Het goede nieuws is dat ik de ballen vooruit sloeg en niet achteruit", grapte de winnaar van vijftien majors.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.
8 minuten geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
46 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
2 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
3 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
4 uur geleden