Golfer Scott wint thuistoernooi Tiger Woods
PACIFIC PALISADES (ANP) - De Australische golfer Adam Scott heeft het Genesis Invitational gewonnen, een door golflegende Tiger Woods georganiseerd toernooi uit de PGA Tour. Op de banen van het Amerikaanse Pacific Palisades in Californië had Scott genoeg aan een slotronde van 70 slagen, 1 onder par, om zijn concurrenten achter zich te laten.
De 39-jarige Scott deelde aan het begin van de laatste ronde de leiding nog met de Noord-Ier Rory McIlroy en de Amerikaan Matt Kuchar. Die laatste liet 72 slagen noteren en werd nog gedeeld tweede. McIlroy zakte met 73 slagen naar de vijfde plaats. Voor Scott was het zijn 31e professionele overwinning, waarvan veertien op de PGA Tour, het hoogste niveau.
Woods, op de openingsdag nog goed voor 69 slagen, sloot af met een ronde van 77. Daarmee kwam hij niet verder dan de 68e plaats. "Het goede nieuws is dat ik de ballen vooruit sloeg en niet achteruit", grapte de winnaar van vijftien majors.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Spelen in Milaan met de titel op de massastart Nederland aan een recordaantal gouden medailles op de Winterspelen geholpen. De 40-jarige schaatser bleef na een lange aanval met de Deen Viktor Hald Thorup het peloton voor en liet zijn medevluchter met nog drie ronden te gaan achter.
12 minuten geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft zich bij de Spelen in Milaan gekwalificeerd voor de finale van de massastart. In het Milano Speed Skating Stadium won de regerend wereldkampioene op de massastart haar halve finale. Ook tweevoudig olympisch kampioene Francesca Lollobrigida bereikte de eindstrijd.
40 minuten geledenMILAAN (ANP) - Bente Kerkhoff heeft bij haar debuut op de Olympische Spelen de finale van de massastart bereikt. De 24-jarige schaatsster eindigde als achtste in haar halve finale, waar een plek bij de beste acht nodig was om de eindstrijd te bereiken. De halve finale werd gewonnen door Ayano Sato uit Japan.
41 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - James Milner heeft het record gebroken van het grootste aantal wedstrijden in de Premier League. De 40-jarige middenvelder van Brighton & Hove Albion stond zaterdagmiddag aan de aftrap van het uitduel met Brentford. Het is zijn 654e duel in de hoogste Engelse voetbalcompetitie.
42 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft zich op de Spelen in Milaan geplaatst voor de finale van de massastart. De 40-jarige schaatser eindigde als zevende in zijn halve finale, waar een plek bij de beste acht noodzakelijk was. De rit over zestien ronden werd gewonnen door Antoine Gélinas-Beaulieu uit Canada. Ook de Amerikaan Jordan Stolz haalde de finale.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Titelhouders Khalid Choukoud en Anne Luijten ontbreken over twee maanden bij het NK marathon in Rotterdam. Viervoudig winnaar Choukoud geeft de voorkeur aan een marathon in het najaar, drievoudig winnares Luijten is zwanger. Dat maakte de organisatie van de 45e editie van de marathon van Rotterdam zaterdag bekend.
2 uur geledenTESERO (ANP) - Langlaufer Johannes Høsflot Klaebo heeft als eerste ooit zes gouden medailles gewonnen op één Winterspelen. De inmiddels elfvoudig olympisch kampioen was zaterdag in het Italiaanse Tesero ook de snelste op de 50 kilometer klassieke stijl. Daarmee won de 29-jarige Noor ook het laatste onderdeel waar hij aan de start stond.
2 uur geleden